White Pearl, gel na domácí bělení zubů-jak nepřijít o dásně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 06.04.10 18:48
White Pearl, gel na domácí bělení zubů-jak nepřijít o dásně?

Koupila jsem si bělící gel na zuby White Pearl a chtěla bych se zeptat, zda s ním někdo máte zkušenost. Na internetu jsou na něj celkem dobré recenze, kamarádce kamarádky prý opravdu zuby vybělil tak, že to bylo vidět. Já ho používám asi tři dny a už teď mám od těch vytvarovaných „náhubků“ tak zrasované dásně, že další aplikaci vidím nejdříve za týden, až se mi to zahojí, trvalé používání dva ař čtyři týdny si vůbec nedovedu představit. Chci se tedy zeptat zkušenějších, kde dělám chybu (názory typu měla sis dojít na bělení k zubaři beru, ale momentálně stojím pouze o rady týkající se White Pearl, díky!)

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 06.04.10 19:26

Tak s tímhle mám zkušenosti, taky jsem si přála krásně bílý chrup, obzvláště poté, co mi sundali rovnátka, ale dopadlo to tak, že jsem se jich pak nemohla ani dotknout ani nic zkousknout a jedinou zubní pastu, kterou snesu je zelený elmex :roll: Asi máš taky hodně citlivé dásně, a to co obsahují ty zubní pasty, bohužel nejsou pro naše zoubky :?

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist