White Pearl, gel na domácí bělení zubů-jak nepřijít o dásně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 06.04.10 18:48
White Pearl, gel na domácí bělení zubů-jak nepřijít o dásně?

Koupila jsem si bělící gel na zuby White Pearl a chtěla bych se zeptat, zda s ním někdo máte zkušenost. Na internetu jsou na něj celkem dobré recenze, kamarádce kamarádky prý opravdu zuby vybělil tak, že to bylo vidět. Já ho používám asi tři dny a už teď mám od těch vytvarovaných „náhubků“ tak zrasované dásně, že další aplikaci vidím nejdříve za týden, až se mi to zahojí, trvalé používání dva ař čtyři týdny si vůbec nedovedu představit. Chci se tedy zeptat zkušenějších, kde dělám chybu (názory typu měla sis dojít na bělení k zubaři beru, ale momentálně stojím pouze o rady týkající se White Pearl, díky!)

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 06.04.10 19:26

Tak s tímhle mám zkušenosti, taky jsem si přála krásně bílý chrup, obzvláště poté, co mi sundali rovnátka, ale dopadlo to tak, že jsem se jich pak nemohla ani dotknout ani nic zkousknout a jedinou zubní pastu, kterou snesu je zelený elmex :roll: Asi máš taky hodně citlivé dásně, a to co obsahují ty zubní pasty, bohužel nejsou pro naše zoubky :?

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist