Womanity eau de Toilette

Sára 22.06.12 12:22

Womanity eau pour Elles

Nikde jsem nenašla zatím o ní zmínku - pokud jsem špatně hledala a je už tu vlákno tak mě prosím upozorněte. Nějak mi nejde editovat správný název Womanity pour Elles - původní překlep už asi zůstane v nadpisu navěky.

Reklama

Anouk 10.07.12 09:31

Zkoušela jsem ji včera, složení mi přijde téměř stejné jako u EdP až na to, že v EdP je výrazný slaný tón evokující moře (nebo kaviár), kdežto v EdT jsou jen tóny vodní - bez soli. Název eau pour elles je tedy trefný, je to ovocno akvatická vůně. EdP je ale vyváženější, jemnější, slaný tón krotí sladkost jahod a fíků, EdT je až moc sladká, ulepená, nicméně výdrž naprosto excelentní.

verunka2201 12.07.12 11:44

Taky jsem na to předevčírem koukala v Douglasu vyjeveně, příchod EDT mi jaksi unikl. Ale nezkoušela jsem - a po předchozím komentáři ani nevím, zda chci, protože ty slané tóny bylo to, co se mi na Womanity tak líbí. Pokud už se dočkám jenom vodních tónů, tak se raději dočkat nechci, je to něco co zrovna nemusím. :(

ledifia 12.07.12 13:04

Mám to úplně stejně jak Verunka. Navíc Womanity EdP se mi hrozně rychle omrzela a jen ty slané tóny mě na ní občas baví.

Alex 12.07.12 22:43

Tak ja by som ju veľmi rád skúsil, má to byť womanity+jahody a to môže byť nádhera

Sára 13.07.12 18:01

Chybí ji ty fíkové a slané tóny, které jsou zajímavé jak ve Womanity edp tak ve Womanity le Gout du Parfum, tahle je opravdu spíše ovocenka voděnková…

verunka2201 13.07.12 21:44

@Sára Jo, tak přesně tohle jsem si myslela, že z toho vyleze. Nemusím ani zkoušet :?

Sára 17.07.12 11:49
@verunka2201 píše:
@Sára Jo, tak přesně tohle jsem si myslela, že z toho vyleze. Nemusím ani zkoušet :?

u některých vůni už za léta praxe zkrátka člověk tuší - stejně vždycky čichám s nadějí, že se třeba pletu :D

verunka2201 17.07.12 14:30

Bohužel se v tomhle případě fakt nepleteš, začátek mají sice podobný, u EDT bych řekla dokonce lepší a hezčí, ale už po 10 minutách je to… no, škoda mluvit. :( Další úlitba masám.

ledifia 27.07.12 15:39

Mně se na první počich kupodivu líbila hodně, na papírku. Žádné jahody, míň fíků, ale navíc oříšky. Skoro jsem zajásala, ale po hodině šmejdění po Vaňkovce sedím u kafe a nemůžu ji na ruce zaboha najít.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist