www.a-zkosmetika.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.04.08 17:16

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dias
Učednice 168 příspěvků 25.04.08 19:42

Zatím jeden nákup cca před 5 týdny, ale naprostá spokojenost, korektní přístup ze strany prodejce, všechno v pořádku.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 25.04.08 20:35

Já tam objednávala Innocent a poslali mi sice edp, ale v plechové krabičce s nápisem vaporisateur, který ne a ne stříkat i když jsem ho odjistila, zavolala jsem tam a paní byla velice ochotná a prý si obrázky stahují z různých stránek a že můžu zboží vrátit a pošlou mi peníze. Balíček jsem hned odeslala. Měla jsem doma testr Innocentu a byl ve skleněném flakonku s normálním rozprašovačem, tak si myslím, že tohle byl parfemovaný sprej, jestli někdo znáte Innocent ve více flakonkách, mohli byste mi, prosím, napsat jak to tedy je…Děkuji a přeji voňavý večer :D

Tak vůni mi vzali zpět a peníze pošlou do týdne, a v nabídce ji už nemají, tak nevím…Jinak jsem spokojená, jednání bylo vstřícné a určitě bych se nebála si tam objednat znovu.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Petrun
Učednice 48 příspěvků 13.05.08 12:40

Naprosto v pořádku, důkladně zabaleno a vzoreček k nákupu.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 28.06.08 21:59

Mám také dobrou zkušenost s tímto obchodem,rychle dodáno, dobře zabaleno, vzoreček.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

11.07.08 08:10

Tak to ja mam s firmou http://www.az-parfemy.cz velmi spatne zkusenosti.

Ucinila jsem objednavku 13. prosince 2007 a platila jsem predem na jejich ucet (vc. postovneho atd. atd.).

Zbozi neprislo, penize taky nikde (dodnes).
Na mych x dotazu a upominek mi nikdo neodpovedel (cekala jsem alespon nejakou omluva, vraceni penez).
Preci jen 1480 Kc je pro me docela vyznamna suma…

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 11.07.08 15:35

ishi: odkaz je na úplně jiné stránky, byla to A-Z Kosmetika, nebo obchod s podobným názvem? Já mám s A-Z Kosmet. opravdu dobrou zkušenost, zboží jsem vrátila a peníze mi do měsíce poslali zpátky.

Ylang
Učednice 46 příspěvků 12.07.08 13:57

mé zkušenosti jsou taky jen dobré, objednávala jsem několikrát a když před Vánoci měli frmol a zboží mělo týden zpozdění tak přidali k nákupu dárek v podobě vodičky na vlasy…

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 30.09.08 23:46

Objednávala jsem pro kamarádku tester Miraclu, vůně dorazila během 2 dnů, vše v pořádku a přidali i vzoreček Kingdom Perfume - Alexander McQueen.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.11.08 11:33

..super zkušenost!
Jeden den objednáno, druhý den oznámení o odeslání, třetí den dopoledne byl balíček doma!

• vzorek, a samozřejmě dobře zabaleno! :D
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 22.01.09 07:19

Při platbě předem na účet pošta zdarma a jinak v neděli obědnáno, v úterý po obdržení platby odesláno, středa už doma a se vzorečkem, takže 1* :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 22.01.09 10:21
ishi píše:
Tak to ja mam s firmou http://www.az-parfemy.cz velmi spatne zkusenosti.

Ucinila jsem objednavku 13. prosince 2007 a platila jsem predem na jejich ucet (vc. postovneho atd. atd.).

Zbozi neprislo, penize taky nikde (dodnes).
Na mych x dotazu a upominek mi nikdo neodpovedel (cekala jsem alespon nejakou omluva, vraceni penez).
Preci jen 1480 Kc je pro me docela vyznamna suma…

Az-parfemy jsou zcela jiný obchod.
Na a-zkosmetice jsem několikrát platila předem a vždy vše v pořádku, rychlé dodání, většinou i vzorečky k nákupu.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Glorini
Učednice 58 příspěvků 22.09.09 14:07

Tak to mám radost. Já tam sice už předtím objednávala krém (to naprostá spokojenost), ale s parfémy zkušenosti nemám. Šlo mi o to jestli tam prodávají originály. A teď čekám od Lacoste Pour Femme. Ale po tom co jsem dobře nakoupila krém, jsem šla i do parfému. A platba předem, tudíž poštovné zdarma :-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Glorini
Učednice 58 příspěvků 24.09.09 17:50

Tak parfém z A-Z kosmetiky mám doma a vzoreček k tomu jako dárek. Takže skvělé! :)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 01.10.09 10:29

Přidávám kladné hodnocení, v úterý objednáno, platba na účet, ve čtvrtek balíček se vzorkem doma.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist