www.akropole.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:54

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 09.04.08 22:56

Dvakrát objednáno,pokaždé dodáno do 4-5 dnů,zabaleno slušně s fakturou,vzorek ani dárek nedávají,možná se to změnilo,nevím,už jsem u nich dlouho neobjednávala.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 11.04.08 11:29

Já nerozumím tomu, proč tam pořád visí ty vůně u kterých je uvedeno vyprodáno. Je to docela matoucí.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 11.04.08 11:33

Tenhle poblém má více e-shopů. Kdyby to smázli, nemuselo by nám být líto, že už některé vůně za výbornou cenu nejsou ;) o přehlednosti nemluvě.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 17.05.08 09:33

Taky mi vadí, že vygooglím parfém a pak se po rozkliknutí dozvím, že je vyprodaný. A to není jeden případ, je toho spousta. Asi si myslí, že když tedy tenhle nemají, že si u nich najdu náhradu, když už jsem u nich na stránkách, nebo to jen jsou líní smazat? :roll:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 16.07.08 15:08

To má hodně shopů,naposledy se mě to stalo u LL Midnigt.Minimálně 6-8 obchodů nemělo zboží stornováno,i když už nebylo.Pak mi celý den odevšad mailovali,že nic nemají.Tak to je pak pěkně otravný! :twisted:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist