www.beautiful.sk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.05.08 20:21
www.beautiful.sk

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 20.05.08 12:41

už som tam urobila tretí nákup, čakala som asi 3-4 dni, takže rýchlosť dodania je ok, ku každému nákupu posielajú vzorku parfému, naposledy som ku Wings dostala Fleur od Kenza v takej striekacej vzorke, takže super. Mne je tento e-shop dosť sympatický, hlavne bohatou ponukou a veľmi zaujímavými akciovými cenami, poštovné je zdarma

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 22.05.08 21:40

Mám s nimi len jednu skúsenosť, ale veľmi dobrú. Rýchle dodanie, dobrá cena, či bola pribalená aj vzorka si už presne nepamätám, ale myslím, že áno. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 06.06.08 01:29

pekny vyber, mnozstvo produktov v akciach, no da sa kupit na inych weboch lacnejsie, ako co

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.06.08 22:15

Nakupovala som tam parkrat, az na cakaciu dobu to bolo v poriadku, raz desat dni, a medzisvatkami veeelmi dlho,ale to sa da pochopit…Vzorka zadarmo, na otazky odpovedaju mailom ochotne. Na slovenske pomery maju celkom fajn akcie. Ako plus je diskusne forum o parfemoch, ktore momentalne stagnuje a jednotku s hviezdickou maju u mna za dizajn (kvoli ktoremu tam casto chodim pozerat…) a upravu webu, prehladne usporiadanie sortimentu, primerane velke ilustracne obrazky - co je tiez fajn. Zatial asi najlepsie urobena slovenska inernetova parfumeria, aj ked uplne super by to bolo este s nizsimi cenami, ktore sa na sto percent daju „urobit“ :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 12.12.08 10:19

ze slovenskych obchodu jeden z tech lepsich..akurat parfemy ktere se mne libi, ne a ne zlevnit :P

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 04.03.09 19:55

Mali by už konečne zľavniť a bolo by to dokonalé :-)!

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist