www.decant-me.com

Ada 24.08.08 11:15

www.decant-me.com

Znáte tento švýcarský e-shop se vzorky a odstřiky? Teď jsem ho náhodou objevila a chystám se ho vyzkoušet. Platí se v eurech a mezinárodní poštovné je při útratě nad 65 eur zdarma. Jen škoda, že Švýcarsko není v unii :/ Stejně to musí přes celnici.

Reklama

Ppavla 24.08.08 11:27

Pokušitelko, tak dej potom vědět.

Ada 24.08.08 11:45

Už jsem objednala, uvidíme, jak rychle to přijde a jestli vůbec :)

Nabídku tam mají poměrně malou, možná to dělá jen jeden člověk se svojí sbírkou, ale nějaká ta niche klasika se tam vybere. Časem se to třeba rozroste.

chavah 24.08.08 11:55

Holky, vy jste hrozný. Tady už nemá člověk díky tipům na zajímavé nákupy pomalu na chleba, děti doma brečí hlady a přijde se zase s novou nabídkou.To je jako nabízet v protialkoholní léčebně tématický výlet do moravských vinných sklípků.

1Miru 24.08.08 12:47

…jak já tomuhle rozumím… :wink:

u nás doma to samé… :cry: :D

Ada 28.08.08 12:40

Zásilka dorazila! 4 dny po objednání, přišlo všechno, pečlivě zabalené s pozdravem od majitelky. A dobrá zpráva: na obálce je napsáno free cosmetic samples a hodnota pět eur, takže se není potřeba bát celníků ;)

Vera 28.08.08 12:47
chavah píše:
Holky, vy jste hrozný. Tady už nemá člověk díky tipům na zajímavé nákupy pomalu na chleba, děti doma brečí hlady a přijde se zase s novou nabídkou.To je jako nabízet v protialkoholní léčebně tématický výlet do moravských vinných sklípků.
:D :D :D :D :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist