www.extrascents.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.09 17:21
www.extrascents.com

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:
 
pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 16.03.09 18:51

Mám obědnáno a dnes odeslali, tento dovětek se mi líbí a myslím, že bych ho i u jiných zahraničních obchodů uvítala!

Royal Mail estimate that delivery is made within 4-5 working days, so we would expect your order to be with you by 23/03/2009 . However, Royal Mail state that this is not a guaranteed service so if your order has not arrived by this date there is no need to worry, especially if it is a busy time of year.

Please note that Royal Mail do not deliver on bank holidays.

If your order has not arrived by 06/04/2009, please contact us so we can investigate the issue.
Kind Regards,

The Extrascents Web Team

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 
pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.03.09 13:37

V neděli obědnáno, v pondělí odesláno, dnes u mne!!!! (předpokládané datum doručení bylo až 23.3.!!!
Jinak zásilka byla v bublinkové obálce, dobře obalená dalšími bublinkami, bohužel přišla lehce poškozená - pootevřená, ale vůně v pořádku, jen krabička trochu promáčklá, pokud by někdo obědnával jako dárek, nevím, ale jinak nic závažného. Nechodí doporučeně, je bez udané ceny.

POZOR OBJEV PO PÁR HODINÁCH po bližším přezkoumání krabičky, dole je u Pleasures na krabičce kód a je umně vyříznut (pouze vrch potisku krabičky) uvnitř vystřižený kousek spodního zavírání krabičky a info přelepené, ale odlepilo se to a výlisek kódu/možná data je jasně patrný (u Pleasures bývalo myslím datum opravdu uvedeno, alespoň zpočátku uvedení na trh). Voní sice pěkně, ale...... UŽ NE!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 
chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5193 příspěvků 11.05.09 06:10

kolik tam činí poštovné?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.05.09 06:21

Okolo stovky!
Mám ještě jednu zkušenost, objedanala jsem kosmetiku, která nedorazila, pokud se to stane, chtějí vyplnit a poslat poštou ručně podepsaný papír (pošlou mailem) a peníze potom vrací obratem, takže tato zkušenost další je naopak dobrá!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist