www.extrascents.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.09 17:21
www.extrascents.com

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 16.03.09 18:51

Mám obědnáno a dnes odeslali, tento dovětek se mi líbí a myslím, že bych ho i u jiných zahraničních obchodů uvítala!

Royal Mail estimate that delivery is made within 4-5 working days, so we would expect your order to be with you by 23/03/2009 . However, Royal Mail state that this is not a guaranteed service so if your order has not arrived by this date there is no need to worry, especially if it is a busy time of year.

Please note that Royal Mail do not deliver on bank holidays.

If your order has not arrived by 06/04/2009, please contact us so we can investigate the issue.
Kind Regards,

The Extrascents Web Team

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.03.09 13:37

V neděli obědnáno, v pondělí odesláno, dnes u mne!!!! (předpokládané datum doručení bylo až 23.3.!!!
Jinak zásilka byla v bublinkové obálce, dobře obalená dalšími bublinkami, bohužel přišla lehce poškozená - pootevřená, ale vůně v pořádku, jen krabička trochu promáčklá, pokud by někdo obědnával jako dárek, nevím, ale jinak nic závažného. Nechodí doporučeně, je bez udané ceny.

POZOR OBJEV PO PÁR HODINÁCH po bližším přezkoumání krabičky, dole je u Pleasures na krabičce kód a je umně vyříznut (pouze vrch potisku krabičky) uvnitř vystřižený kousek spodního zavírání krabičky a info přelepené, ale odlepilo se to a výlisek kódu/možná data je jasně patrný (u Pleasures bývalo myslím datum opravdu uvedeno, alespoň zpočátku uvedení na trh). Voní sice pěkně, ale...... UŽ NE!

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 11.05.09 06:10

kolik tam činí poštovné?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.05.09 06:21

Okolo stovky!
Mám ještě jednu zkušenost, objedanala jsem kosmetiku, která nedorazila, pokud se to stane, chtějí vyplnit a poslat poštou ručně podepsaný papír (pošlou mailem) a peníze potom vrací obratem, takže tato zkušenost další je naopak dobrá!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist