www.hyperparfemy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.12.08 09:40
www.hyperparfemy.cz

www.hyperparfemy.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 08.01.09 21:45

Včera jsem učinila objednávku, zadala os. odběr, a do zprávy napsala vzkaz aby mi upřesnili adresu os. odběru, protože jsem to na stránkách nikde nenašla, a přestože mi přišlo potvrzení objednávky, nenapsali adresu, tak jsem znovu psala, tak snad se už ozvou, kam že si to mám jít vyzvednout.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 09.01.09 14:47

pokračování: Dnes jsem zkoušela volat několikrát během dne na jediné tel. číslo které je úplně dole na stránkách, neustále se zapíná hlasovka, na zanechaný vzkaz neodpověděli, na emaily žádná reakce - a to jsem si pouze chtěla domluvit osobní převzetí objednaného výrobku, takže fakt bych nechtěla řešit nějakou reklamaci apd. Pro mě to je velmi neseriozní obchod, v žádném případě bych neplatila předem a dražší zboží bych vyzvedávala pouze osobně.
Já sama jsem dřív provozovala intern. obchod a tenhle se mi jeví hooodně podezřele, třeba i to, že po obchodních podmínkách, se kterými musíte při objednávání souhlasit, musíte pátrat a pátrat.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 18.01.09 19:25

Objednávka potvrzená v září a od té doby nic, nic. Vůni neposlali, objednávku nezrušili, telefon nezvedají. :roll:

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 23.03.09 12:09

Tak já jsem naopak naprosto spokojená,jeden den objednáno a druhý den parfém doma.
Dobře zabalené a přidán 2ml vzoreček.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Karol
Nováček 6 příspěvků 11.08.09 13:24

moje zkusenosti jsou spatne :( parfem jsem si objednala a po 10 dnech nic , kdyz jsem psala kde je objednavka tak prislo jen ,parfem je vyprodan :( zadna omluva nic a stale ho prodavaji dal .. takhle asi ne ..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist