www.hyperparfemy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.12.08 09:40
www.hyperparfemy.cz

www.hyperparfemy.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 08.01.09 21:45

Včera jsem učinila objednávku, zadala os. odběr, a do zprávy napsala vzkaz aby mi upřesnili adresu os. odběru, protože jsem to na stránkách nikde nenašla, a přestože mi přišlo potvrzení objednávky, nenapsali adresu, tak jsem znovu psala, tak snad se už ozvou, kam že si to mám jít vyzvednout.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 09.01.09 14:47

pokračování: Dnes jsem zkoušela volat několikrát během dne na jediné tel. číslo které je úplně dole na stránkách, neustále se zapíná hlasovka, na zanechaný vzkaz neodpověděli, na emaily žádná reakce - a to jsem si pouze chtěla domluvit osobní převzetí objednaného výrobku, takže fakt bych nechtěla řešit nějakou reklamaci apd. Pro mě to je velmi neseriozní obchod, v žádném případě bych neplatila předem a dražší zboží bych vyzvedávala pouze osobně.
Já sama jsem dřív provozovala intern. obchod a tenhle se mi jeví hooodně podezřele, třeba i to, že po obchodních podmínkách, se kterými musíte při objednávání souhlasit, musíte pátrat a pátrat.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 18.01.09 19:25

Objednávka potvrzená v září a od té doby nic, nic. Vůni neposlali, objednávku nezrušili, telefon nezvedají. :roll:

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 23.03.09 12:09

Tak já jsem naopak naprosto spokojená,jeden den objednáno a druhý den parfém doma.
Dobře zabalené a přidán 2ml vzoreček.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Karol
Nováček 6 příspěvků 11.08.09 13:24

moje zkusenosti jsou spatne :( parfem jsem si objednala a po 10 dnech nic , kdyz jsem psala kde je objednavka tak prislo jen ,parfem je vyprodan :( zadna omluva nic a stale ho prodavaji dal .. takhle asi ne ..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist