www.i-obchod.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ilis
Učednice 79 příspěvků 05.09.08 17:16
www.i-obchod.cz

tento můj příspěvek patří spíš do rubriky hodnocení obchodů, ale já nemůžu založit téma. Takže bych tímto chtěla upozornit všechny, kdo by chtěli nakupovat v tomto internet. obchodu parfémy. Objednala jsem si Givenchy Absolutely 17.7. - objednávku přijali s tím, že vůně není na skladě. Od té doby mejlem neinformují, pokaždé musíte napsat č. objednávky pro zjištění, co se děje. No nedělo se nic. Dneska jsem zjistila, že objednávku zrušili, pro nedostupnost zboží. Takže 6 týdnů čekání a nedodání je na mně síla!

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.09.08 18:04

(přesunula jsem téma do správného fóra)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

05.09.08 20:52

díky Ado.

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 04.11.08 14:05

7.10. jsem objednala, 9.10. mi přišel email, že platba byla připsána. Od té doby se nic neděje, na maily nereagují, telefon nefunguje. Co ted???

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.11.08 14:09

No to je teda hezký :evil: , taky bych nevěděla, co dělat :shock:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.11.08 14:30

Zkus zavolat z jiného telefonu… Nebo vyzkoušet jiná telefonní čísla, jestli mají uvedená na stránkách. Pokud se nedovoláš, pošli jim to normálně písemně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 04.11.08 15:00

Telefon se tváří, že neexistuje, respektive číslo je neplatné.
Poslala jsem poslední email - chci vrátit peníze.
Dopis je dobrý nápad, díky Ado. No, možná si tam i dojedu osobně.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 04.11.08 20:14

Držím palce :!: Ještěže je většina obchodů solidních, aaach jo :(

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.11.08 20:17

A já jsem zrovna měla cukaturu si nich objednat.Dobře,že to vím. :twisted:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 04.12.08 02:12

Takže jak to dopadlo? Teprve dnes mi milostivě byly vráceny peníze. Po téměř dvou měsících. Dovedete si přestavit, od kolika lidí má tento obchod peníze k dispozici, a bezúročně??

8.11. mi po několika dotazech, co je s mojí zaplacenou objednávkou, přišlo:

Dobry den, omlouvame se za zdrzeni, objednane zbozi Jil Sander Sensations EDP 40ml , bohuzel neni momentalne u dodavatele k dostani a nemame potvrzen presny termin dodavky. Jakmile bude, dame Vam vedet. V pripade ze nebudete chtit cekat a objednavku zrusit ci zmenit, napiste. Dekujeme za pochopeni.

Fajn, tak jsem objednávku zrušila, s tím, že chci okamžitě vrátit peníze.

…nic…

Následovaly další dotazy, co je s mými penězi…

…opět nic…

…telefon nikdo nezvedá…

No tak jsem se nas…a a napsala jim, že podávám stížnost na ČOI, Živnostenský úřad a Finanční úřad..... a hle, okamžitě mi bylo odepsáno, že peníze byly odeslány na můj účet.

Víte, co mi přijde jako největší drzost? Že parfém, který já jsem si objednala, slevnili ještě o asi 200,– Kč a přitom vůbec nejsou schopni jej sehnat a dodat.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5409 příspěvků 04.12.08 09:25

Lyonella - no to je teda něco :evil: . Jak jsi psala, vem si, od kolika lidí měli na 2 měsíce zdarma půjčené peníze :evil: . Taková inter. prodejna, respektive ten, co za to může, by zasloužil : :smack: :nono:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 04.12.08 12:47

Dobře, že ses nedala, ještě ti měli poslat úroky, takhle se vydělává

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.12.08 18:49

Tu stížnost bys stějně měla podat. Oni spoléhají na to, že když ti peníze milostivě vrátí, tak budou mít klid.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

08.12.08 11:50
..:(

V tomhle obchodě jsem včera objednala a zaplatila voňavku s tím, že by bylo fajn, kdyby do Vánoc přišla (je to dárek)..tak to jsem na to zvědavá. Zboží totiž podle všecho není na skladě a mě by ještě před chvílí ani nenapadlo, že ho do druhého dne neseženou..škoda, že jsem si hodnocení obchodu přečetla až teď. Mno..uvidíme.

pozor!  13.12.08 16:21
..:(

takže po týdnu..z obchodu mi napsali že platba byla přijata, ale zboží není na skladě, kdy bude se neví. Tudíž jsem objednávku chtěla zrušit, což je podle obchodního řádu možné, dokud není zboží naskladněno, ale odpověď žádná. A to jsem psala na všechny uvedené kontakty. Telefon je samozřejmě vyvěšený nebo vůbec neexistuje. V pondělí jim naposled napíšu urgenci a poté podávám stížnost na ČOI. Dávejte si na obchod pozor, i když má třeba podle seznam.cz kladné hodnocení. Jsou to podvodníci!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist