www.kosmetika-paris.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.04.08 18:22

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 18.05.08 14:25

Tak s tímto obchodem mám ty nejlepší zkušenosti, co jsem kdy měla. Neplatí se poštovné (i když většina balíčků jde až ze Švýcarska) a k jednomu parfému jsem dostala vzorečky dalších dvou. Byla jsem velice nadšena a napsala společnosti, že vše dorazilo v pořádku a že jim moc děkuji. Nejdříve mi přišel děkovací meil od společnosti a o něco později dokonce od samotného pana Hemmera, který mi poděkoval a sdělil, že mu má spokojenost udělala hezký den.
Přestože se tento web specializuje pouze na parfémy a kosmetiku Dior, jistě ho budu využívat i nadále.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 01.05.10 13:28

Dnes jsem odklikla Dioressenci, určitě se podělím o zkušenost.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 10.05.10 20:20

Šárka objednávala před 2 lety. Naprosto totožná zkušenost. Velmi solidní jednání. Přesně bych mohla kopírovat výše uvedené. Také jsem byla mile překvapená osobním písemným kontaktem. Dnes jsem obdržela zásilku v naprostém pořádku, vzoreček krému Dior přiložen společně s fakturou.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist