www.luckyscent.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.09.08 18:31
www.luckyscent.com

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.09.08 18:57

Objednávala jsem si dvakrát, jednou vzorky Miller Harris a L´Artisan, podruhé Mure et Musc. Žádný problém, k vůni jsem navíc dostala mnohem více vzorků zdarma, než na jaký jsem podle obchodních podmínek měla nárok.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 20:06

objednávala jsem Trio Epicés od L ´artisana, zatím čekám - k nákupu jsem si vybrala vzorečky od Tauera, jestli se dočkám tak dám vědět, je to už ale celkem dost dlouho a ještě ani nenapsali kromě potvrzení objednávky, jestli zásilka odešla a kdy

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 20:10

tak aktualizace, dnes v mailu napsáno že odesláno dnes 25. 9. vzhledem, že objednávka byla potvrzena dne 4. 9. je to celkem doba , tak buď zboží neměli na skladě nebo ho tak dlouho balili :( , příště raději objednám na Ausliebe - je to jistota, že do týdne je parfém doma.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

vivienne
Učednice 83 příspěvků 08.10.08 17:04
luckyscent objednávka

Tak dnes po asi 3 týdnech dorazil balíček od této firmy
hrozně dlouho trvalo než si převedli peníze z účtu,ale vše bylo pečlivě zabalené a k tomu pozor dámy 4 vzorky(samply) vůní L´Artisan zdarma.
To se vyplatí počkat.

Na poličce 22 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 91 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 09:40

Souhlasím, peníze trčely blokované na účtě asi 3 týdny, zboží dorazilo po měsíci a něco, vzorečky jsem dostala 4 od Tauera, ovšem já už si tam objednávat nebudu, protože ta dodací doba je opravdu strašná a ještě k tomu hrozba cla.

blokace zaslání pro ČR  11.10.08 10:10

A já jsem chtěla udělat další objednávku a při vyplňování adresy zmizela
z nabídky czech rep. může se na to někdo kouknout? že by blokly zasílání do ČR?

vivienne
Učednice 83 příspěvků 11.10.08 10:13

zapoměla jsem se přihlásit pardón… :oops:

kampa
Učednice 70 příspěvků 13.10.08 21:26

Bohužel v této chvíli do Česka skutečně neposílají :cry: Na můj dotaz mailem my odpověděli toto: „We are not able to ship to the Czech Republic at this time, due to current postal regulations.“ Ale jestli u nás nebo u nich, proč, dokdy… Kdo ví? Nejvíc divný je, že do všech okolních států, vč. Polska a Slovenska posílají. Že by je někdo z Čech naštval :?:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 13.10.08 21:32

:( To mě fakt štve. Už jenom kvůli vzorkům, některé byly levnější než na TPC. A taky jsem pořád čekala, až přibydou peníze na účtě a budu si moct objednat L´Artisan Spice Trio. Tak nic. :(

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

vivienne
Učednice 83 příspěvků 13.10.08 21:39
re.luckyscent

Tak já trio od Artisánů stihla no a v nadšení že udělám další objednávku
a hle nic…byl to dobrý obchod taky mě to mrzí :angry: :x :cry:

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 14.10.08 23:32
kampa píše:
Bohužel v této chvíli do Česka skutečně neposílají :cry: Na můj dotaz mailem my odpověděli toto: „We are not able to ship to the Czech Republic at this time, due to current postal regulations.“ Ale jestli u nás nebo u nich, proč, dokdy… Kdo ví? Nejvíc divný je, že do všech okolních států, vč. Polska a Slovenska posílají. Že by je někdo z Čech naštval :?:

no, to snad ne :bang: a já tak dlouho vybírala… a nutně potřebuju spoustu věcí :evil: :cry: :cry: :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5279 příspěvků 15.10.08 05:39
kampa píše:

nebo nás ještě mají za chlupaté opice běhající v tlupách po středoevropském pralese.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

vivienne
Učednice 83 příspěvků 23.10.08 17:40
stále neposílaji do ČR

Stále mi chodí mejly s akční nabídkou a stále do ČR neposílají :(

tak proč takhle provokují :angry: nechápu :roll:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.10.08 20:11

asi jsem byla poslední komu Luckyscend něco poslal, přišla mi 13.10 zásilka s Triem od L´artisana - čekala jsem měsíc a půl, je to škoda, že přestali posílat, ale já jim nevynadala fakt, já to nebyla… :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist