www.luckyscent.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.09.08 18:31
www.luckyscent.com

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.09.08 18:57

Objednávala jsem si dvakrát, jednou vzorky Miller Harris a L´Artisan, podruhé Mure et Musc. Žádný problém, k vůni jsem navíc dostala mnohem více vzorků zdarma, než na jaký jsem podle obchodních podmínek měla nárok.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 20:06

objednávala jsem Trio Epicés od L ´artisana, zatím čekám - k nákupu jsem si vybrala vzorečky od Tauera, jestli se dočkám tak dám vědět, je to už ale celkem dost dlouho a ještě ani nenapsali kromě potvrzení objednávky, jestli zásilka odešla a kdy

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 20:10

tak aktualizace, dnes v mailu napsáno že odesláno dnes 25. 9. vzhledem, že objednávka byla potvrzena dne 4. 9. je to celkem doba , tak buď zboží neměli na skladě nebo ho tak dlouho balili :( , příště raději objednám na Ausliebe - je to jistota, že do týdne je parfém doma.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

vivienne
Učednice 83 příspěvků 08.10.08 17:04
luckyscent objednávka

Tak dnes po asi 3 týdnech dorazil balíček od této firmy
hrozně dlouho trvalo než si převedli peníze z účtu,ale vše bylo pečlivě zabalené a k tomu pozor dámy 4 vzorky(samply) vůní L´Artisan zdarma.
To se vyplatí počkat.

Na poličce 23 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 91 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 09:40

Souhlasím, peníze trčely blokované na účtě asi 3 týdny, zboží dorazilo po měsíci a něco, vzorečky jsem dostala 4 od Tauera, ovšem já už si tam objednávat nebudu, protože ta dodací doba je opravdu strašná a ještě k tomu hrozba cla.

blokace zaslání pro ČR  11.10.08 10:10

A já jsem chtěla udělat další objednávku a při vyplňování adresy zmizela
z nabídky czech rep. může se na to někdo kouknout? že by blokly zasílání do ČR?

vivienne
Učednice 83 příspěvků 11.10.08 10:13

zapoměla jsem se přihlásit pardón… :oops:

kampa
Učednice 70 příspěvků 13.10.08 21:26

Bohužel v této chvíli do Česka skutečně neposílají :cry: Na můj dotaz mailem my odpověděli toto: „We are not able to ship to the Czech Republic at this time, due to current postal regulations.“ Ale jestli u nás nebo u nich, proč, dokdy… Kdo ví? Nejvíc divný je, že do všech okolních států, vč. Polska a Slovenska posílají. Že by je někdo z Čech naštval :?:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 13.10.08 21:32

:( To mě fakt štve. Už jenom kvůli vzorkům, některé byly levnější než na TPC. A taky jsem pořád čekala, až přibydou peníze na účtě a budu si moct objednat L´Artisan Spice Trio. Tak nic. :(

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

vivienne
Učednice 83 příspěvků 13.10.08 21:39
re.luckyscent

Tak já trio od Artisánů stihla no a v nadšení že udělám další objednávku
a hle nic…byl to dobrý obchod taky mě to mrzí :angry: :x :cry:

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 14.10.08 23:32
kampa píše:
Bohužel v této chvíli do Česka skutečně neposílají :cry: Na můj dotaz mailem my odpověděli toto: „We are not able to ship to the Czech Republic at this time, due to current postal regulations.“ Ale jestli u nás nebo u nich, proč, dokdy… Kdo ví? Nejvíc divný je, že do všech okolních států, vč. Polska a Slovenska posílají. Že by je někdo z Čech naštval :?:

no, to snad ne :bang: a já tak dlouho vybírala… a nutně potřebuju spoustu věcí :evil: :cry: :cry: :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 15.10.08 05:39
kampa píše:

nebo nás ještě mají za chlupaté opice běhající v tlupách po středoevropském pralese.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

vivienne
Učednice 83 příspěvků 23.10.08 17:40
stále neposílaji do ČR

Stále mi chodí mejly s akční nabídkou a stále do ČR neposílají :(

tak proč takhle provokují :angry: nechápu :roll:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.10.08 20:11

asi jsem byla poslední komu Luckyscend něco poslal, přišla mi 13.10 zásilka s Triem od L´artisana - čekala jsem měsíc a půl, je to škoda, že přestali posílat, ale já jim nevynadala fakt, já to nebyla… :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist