www.marianet.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.04.08 18:21

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ilis
Učednice 79 příspěvků 15.04.08 06:23

objednala jsem si vůni, kterou jsem jinde nenašla. Ještě tentýž den mi přišla k nahlédnutí faktura a od té doby se neozvali. Podotýkám, že už je to více jak 14 dnů (přesně 18). Slibují, že pošlou do 2 dnů když mají zboží na skladě, jinak do 14. Tak nevím ....... už pravděpodobně néééééééé

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 15.04.08 07:54

ilis - objednávala jsem u marianetu jednu vůni už 20.3. a pořád nic, dnes se chystám tam zavolat a asi objednávku stornuju. Slibují 7 - 14 dní, ale tohle už bude za pár dní měsíc:-((((

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ilis
Učednice 79 příspěvků 15.04.08 08:59

veverka - myslím si, že by bylo přinejmenším zdvořilé napsat krátkou zprávičku - kontakt na nás mají, a když jsou schopni poslat na druhý den fakturu, abychom věděli kolik budeme platit, tak by to neměl být problém. Ovšem jestli nás takových není hafl!!

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.04.08 18:47
Objednávala jsem set miniatur

Balíček mi došel hned, bez problému. Ale úsudek z jedné zkušenosti není vždy stoprocentní :-)

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 18.04.08 21:30

Nakupovala jsem od nich sice naposledy před Vánocemi (možná se od té doby „pokazili“, to nevím), ale zato několikrát a byla jsem vždycky maximálně spokojená - po zaslání elektronické objednávky do půl dne volali a potvrzovali, co mají skladem a co budou teprve objednávat (a několik věcí mi takto prodali zcela mimo svou oficiální nabídku, jen na základě mého dotazu, zda by to bylo možné - např. několik vůní od A. Goutal, J. Patou Joy apod.), slíbený termín dodání vždycky dodrželi a vozili mi zboží (spolu s dalšími ne vzorečky, ale miniaturami, sprch. gely apod. jako dárky navíc) po telefonické domluvě domů … v třeba neděli v poledne, když jsem jindy nebyla doma … (je to ostravská firma, ale objevila jsem je na webu náhodou na základě nízkých cen a Caronů v nabídce) :)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 18.04.08 22:23

Opravdu? A za kolik měli Annick či Patou Joy?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 19.04.08 11:28

Jak už jsem psala, byly to objednávky mimo jejich nabídku, první telefonicky - paní na druhé straně linky značku AG ani neznala, ale za hodinu volala zpět, že mi Songes prodat/sehnat můžou. Podruhé jsem objednávala elektronicky, prostě jsem jim napsala mail, co bych chtěla, a oni odpověděli, co, v jakém množství a za jakou cenu mi můžou prodat. Je mi jasné, že je to zprostředkovaný prodej z Jahody nebo jiného zahr. obchodu, dodací lhůty byly 2-3 týdny, ale pro mě to bylo velice pohodlné. V prosinci byly ceny 1250 za Joy 30 ml, za AG EdP 50 ml 1650 a EdT 100 ml 1800.

Jejich současnou vstřícnost nemůžu zaručit, protože od té doby jsem tam nic nenakupovala a negativní zkušenosti tady na fóru se mi také moc nezamlouvají, ale možná by to za zkoušku stálo - přinejmenším jsem je se značkou AG seznámila - jeden z flakonů mají i na úvodní straně :)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ilis
Učednice 79 příspěvků 25.04.08 10:25

ještě se vracím ke své objednávce - v pondělí 28. to bude měsíc co jsem ji poslala. Minulý týden jsem do shopu volala a paní mi řekla, že vůně bude tento týden. Nic .. Včera jsem tam psala dotaz a neráčili mi vůbec odpovědět.

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 25.04.08 14:48

ilis - já už jsem svou objednávku vzdala, minulý týden jsem jim tam zavolala a vše stornovala. Paní na telefonu evidentně nemá o vůních potuchy :roll: , skladem měli od mnou požadované značky pouze dvě vůně z nabízených x…, už jsem se zaregistrovala u konkurence, kde je přístup evidentně lepší.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ilis
Učednice 79 příspěvků 14.05.08 08:13

jsem zklamaná, je to už 6 týdnů a marně čekám na vůňku. Sice mi nakonec pán napsal, že jsou závislí na dodavateli a do 14 dnů by měli objednávku vyřídit , to celkem chápu, ale měsíc a půl je na mně hodně. Zítra objednávku ruším.

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 15.05.08 12:19
ilis píše:
jsem zklamaná, je to už 6 týdnů a marně čekám na vůňku. Sice mi nakonec pán napsal, že jsou závislí na dodavateli a do 14 dnů by měli objednávku vyřídit , to celkem chápu, ale měsíc a půl je na mně hodně. Zítra objednávku ruším.

Mám stejnou zkušenost -a to jsem platila předem - nemám ani vůni a ni peníze - cca 5 týdnů - asi to taky zruším!

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ilis
Učednice 79 příspěvků 15.05.08 15:30

pro Magdu: dnes jsem poslala mejla, že ruším objednávku a obratem mi odepsali, že vůně dnes dorazila a obratem jsou schopni ji odeslat. Chci slevu, pokud mi ji dají, jsem ochotná storno zrušit, jsem zvědavá co mi odepíšou. Můžu se tě zeptat, co jsi si objednala? Já od Victoria Secret Angel Desire - na žádném jiném českém webu ji totiž nenabízejí. Jinak zdravím do Luhačovic, jezdila jsem tam se svými ratolestmi hrávat tenis.

I.

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 15.05.08 16:35

Pro Ilis: Dnes mi přišla zpráva, že 15.5. odeslali a 16.5. zboží bude u mne,
objednávala jsem mamince ke svátku matek od Jovanu - White musk - minulý týden bylo zboží ještě na celnici - tak svátek matek už to nestihne, ale dárek mamince můžu dát i když není žádný svátek! Jo, jo, taky mám Luhačovice ráda a nedám na ně dopustit!

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ilis
Učednice 79 příspěvků 17.05.08 09:20

slevu jsem dostala, začátkem týdne se snad budu Viktorkou vonět i když původně jsem ji objednávala jako dárek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist