www.nejlevnejsi-parfemy.cz

Ada 25.09.08 19:46

www.nejlevnejsi-parfemy.cz

Reklama

Vera 25.09.08 21:35

Nakupovala jsem zde 2×, rozvoz po Brně zdarma, spokojenost.

jitka006 25.04.09 19:51

Jeden nákup a vše v pořádku.

Maty 10.05.09 21:22

21.4. jsem objednala a ihned zaplatila převodem. 23.4. mě informovali, že platbu přijali a balíček co nejdříve zasílají.Od té doby uplynulo 18 dní a balíček nikde, na e-mail nereagují ,telefon nezvedají.To se mi ještě nikde nestalo a jsem fakt zklamaná(ke všemu to měl být dárek).Už nikdy nebudu platit předem, to si radši připlatím za dobírku nebo nakoupím v obchodě, který se mi osvědčil.Nedo­poručuji!!!

Maty 13.05.09 20:36
Maty píše:
21.4. jsem objednala a ihned zaplatila převodem. 23.4. mě informovali, že platbu přijali a balíček co nejdříve zasílají.Od té doby uplynulo 18 dní a balíček nikde, na e-mail nereagují ,telefon nezvedají.To se mi ještě nikde nestalo a jsem fakt zklamaná(ke všemu to měl být dárek).Už nikdy nebudu platit předem, to si radši připlatím za dobírku nebo nakoupím v obchodě, který se mi osvědčil.Nedo­poručuji!!!

Po třech týdnech urgování se mi teprve včera podařilo spojit se s jedním z majitelů.Sa­mozřejmě jen výmluvy…naštěstí mám peníze zpět,parfém prý nemají(hlavně že psali,že balíček s parfémem co nejdříve odešlou)No nevím jak by to dopadlo,kdybych to nechala být…takže v tomto obchodě objednám pouze v případě,že se budu chtít zbavit na pár týdnů peněz :lol:

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist