www.parfe.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.01.09 10:01
www.parfe.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 27.04.09 13:51

První zkušenost s tímto obchodem je více než výborná. Dodávka do tří dnů (informují smskou a e-mailem), jejich vlastní krabice (černá s nápisem) místo ošklivé kartonové krabice, vzoreček navíc a poděkování :-)

Navíc mají dobré ceny a nad 900,–Kč poštovné zdarma. Konkrétně můj parfém byl nejlevnější na netu…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 10.06.09 08:59

Mě se na jejich webovkách moc líbí, že tam dávají i reklamní klipy k parfémům…v sobotu jsem tam strávila místo vaření a uklízení skoro 3 hoďky! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.06.09 00:59

Tak já zatím nechválím.První objednávka 10.6. hned poslali mejla a pak už ticho po pěšině.Urgovala jsem 15.6.-přišla odpověď že to posílají a dodnes opět nic.Jsem zvědavá, jestli vůbec nějaká vůně přijde :conf:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 22.06.09 10:49

Tak objednávka z 10.6. po urgenci 15.6.konečně dorazila bez upozornění :cry: přidán vzoreček,dobře zabaleno,akorát za komunikaci by mohli zlepšit :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 08.09.09 16:06

na mail neodpovídaj, telefon neberou. Tak já už teda nevim. Prostě jim napíšu ještě jeden mail, že objednávku stornuju, jestli si to přečtou, s tím už nic nenadělám. Berte to jako varování a tomuto eshopu se raději vyhněte…

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome lilinka
Nováček 13 příspěvků 15.10.09 14:22

Zkušenost velmi negativní. Objednávala jsem asi před třemi měsíci a doposud NIC. Platila jsem předem. Dodnes nemám zpátky ani peníze ani parfém. Na emaily nereagují, telefony neberou. V žádném případě v tomto obchodě neobjednávejte!!!!!!!

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist