www.parfe.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.01.09 10:01
www.parfe.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 27.04.09 13:51

První zkušenost s tímto obchodem je více než výborná. Dodávka do tří dnů (informují smskou a e-mailem), jejich vlastní krabice (černá s nápisem) místo ošklivé kartonové krabice, vzoreček navíc a poděkování :-)

Navíc mají dobré ceny a nad 900,–Kč poštovné zdarma. Konkrétně můj parfém byl nejlevnější na netu…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 10.06.09 08:59

Mě se na jejich webovkách moc líbí, že tam dávají i reklamní klipy k parfémům…v sobotu jsem tam strávila místo vaření a uklízení skoro 3 hoďky! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.06.09 00:59

Tak já zatím nechválím.První objednávka 10.6. hned poslali mejla a pak už ticho po pěšině.Urgovala jsem 15.6.-přišla odpověď že to posílají a dodnes opět nic.Jsem zvědavá, jestli vůbec nějaká vůně přijde :conf:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 22.06.09 10:49

Tak objednávka z 10.6. po urgenci 15.6.konečně dorazila bez upozornění :cry: přidán vzoreček,dobře zabaleno,akorát za komunikaci by mohli zlepšit :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 08.09.09 16:06

na mail neodpovídaj, telefon neberou. Tak já už teda nevim. Prostě jim napíšu ještě jeden mail, že objednávku stornuju, jestli si to přečtou, s tím už nic nenadělám. Berte to jako varování a tomuto eshopu se raději vyhněte…

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome lilinka
Nováček 13 příspěvků 15.10.09 14:22

Zkušenost velmi negativní. Objednávala jsem asi před třemi měsíci a doposud NIC. Platila jsem předem. Dodnes nemám zpátky ani peníze ani parfém. Na emaily nereagují, telefony neberou. V žádném případě v tomto obchodě neobjednávejte!!!!!!!

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist