www.parfemanie.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:51

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.07.08 12:18
Shalimar

Objednávala jsem si odtud Shalimar EDP a poslali mi kolínskou EDC :bang: Volala jsem tam a řekli mi , že jsou stejné kolínská a parfém…Nenechali si nic vymluvit i na faktuře mám EDP a v ruce mám eau do cologne…tak nevím , kde je chyba :evil:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.07.08 12:24
oreion píše:
Objednávala jsem si odtud Shalimar EDP a poslali mi kolínskou EDC :bang: Volala jsem tam a řekli mi , že jsou stejné kolínská a parfém…Nenechali si nic vymluvit i na faktuře mám EDP a v ruce mám eau do cologne…tak nevím , kde je chyba :evil:

Určitě ne v tobě. Shalimar má verze EdC, EdT a EdP. Kolínská a parfém nemůžou být stejné. Navíc mají jiné flakónky. Možná by stálo za to jim poslat fotku verze EdP, protože ho očividně neznají. Na reklamaci by měli přistoupit, dostala jsi něco jiného, než jsi objednala.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.07.08 12:33

Nevím zda mi to stojí za námahu, ašpoň vím, že vyhnu nakupování odsud :? Vůně není špatná, ale utahovat si zákazníka na nudli se nevyplácí.Jsem ráda, že existuje hodnocení obchodů, ať tu není více holek zklamaných jako já :cry:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 08.07.08 12:47

Neměla by ses tak rychle vzdát, distributoři v eshopech si musí uvědomit, že si nesmí zahrávat s důvěrou zákazníků, když jim to bude takhle snadno procházet, tak už pak bude o ústa nakupovat na netu :!: Hřeší na to, že si nemůžeš zboží před zaplacením prohlédnout.
Stalo se mi něco podobného v A-Z kosmetika, místo edp mi poslali deodorant, chybu uznali a peníze mi vrátili :D dokonce i s poštovným. :shock:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.07.08 14:43
oreion píše:

Jestli se nemýlím, tak je určitě rozdíl v ceně ne? Vždycky je EdP dražší, než kolínská.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 14:58

Nenech se odbýt, je to od nich drzost.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.07.08 15:05
janas píše:
oreion píše:
Jestli se nemýlím, tak je určitě rozdíl v ceně ne? Vždycky je EdP dražší, než kolínská.

Ano, stálo mě to i s poštovným 1100Kč,ale proč mi poslali tuto kopii ze svého obchodu, pokud by bylo EDC, tak bych si to odvolala…klidně se podívej na jejich stránku.
Posílám jejich potvrzující mail:
Kopie objednávky z internetového obchodu Parfemanie

Jana Jungmannová

Děkujeme Vám za dnešní nákup u nás!

Následují detaily objednávky.

Číslo objednávky / variabilní symbol: 4895
Datum objednávky: Čtvrtek 03. červenec 2008

Zboží

1 x Guerlain - Shalimar EDP 75 ml (1780021) = 1100,– Kč

Mezisoučet: 1100,– Kč
Celková cena: 1100,– Kč

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.07.08 15:19

Na základě Vaších reakcích, že to nemám nechat plavat, jsem poslala mail do parfemanie. Jsem zvědavá, jak to dopadne. :roll: Po tom telefonickém rozhovoru si toho moc neslíbují :conf:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.07.08 15:30

Já si myslím, že mají „jen“ nepořádek na stránkách. Protože ta cena odpovídá spíš koncentraci EdC než EdP. Ale to je bohužel neomlouvá. Kdybys od začátku věděla, že se jedná o EdC, třeba by sis ho ani nekoupila. Správně by ti měli vrátit peníze a ty jim zboží. Prostě jsi obdržela něco, co sis neobjednala a nechtěla to. Parfémová voda NENÍ kolínská voda, jedná se o jinou koncentraci, kterou sis nepřála. Je to zkrátka jiný produkt, a hotovo :) Pokud neuznají to, že se zkrátka spletli, pak je to od nich podvod. Nebála bych se toho, opravdu.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.07.08 15:39

Ještě jsem se na ty stránky mrkla a mají to tam vážně chybně. Ten flakónek odpovídá EdC, ale jejich popis zní EdP. Navíc 75 ml podle nich parfémované vody stojí o tři stovky míň než stejné množství toaletní vody. Je pravda, že v některých internetových parfumeriích bývají takové akce, ale tady jde jednoznačně o mýlku.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 08.07.08 15:44

Možná na to právě spoléhají, že to vzdáš, kdyby to bylo stejné, tak by přece neexistovaly hned 3 verze edc, edt, edp… a vůbec, i kdyby byly, tak ty sis objednala edp a na objednávce to máš černé na bílém…Zkus chvilku vydržet!!!
Jinak zkuste si zadat na Seznamu Shalimar ve zboží a uvidíte samy jaký v tom jednotlivé obchody mají hokej, kopírují obrázky a nekoukají napravo nalevo a ty se v tom zákazníku vyznej, když ani oni nevědí, co vlastně prodávají, taky se mi už stalo, že mi zaměnily edp (kterou měly v nabídce) za edt na skladě, takže je vidět, že někdy neporovnávají objednávku se zbožím, ale NAŠTĚSTÍ jsou to jen vyjímky!!!

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.07.08 16:55

Mám odpověď z parfemanie…

Dobrý den,

bohužel došlo k záměně již u dodavatele, který to uváděl jako EDP. Obrázek je v pořádku. Na internetu není nikdo, kdo by ho prodával.

Nicméně, chyba se stala na naší straně. Pošlete nám parfém zpět a my Vám vrátíme peníze na účet.

Omlouváme se za komplikace.

--

S pozdravem
Ing. Radim Šumbera www.parfemanie.cz

mobil: 602 706 363

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 08.07.08 17:05

Oreion: mám radost, že se všechno vyřešilo :D :D :D

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 17:10

Oreion, tak vidíš, že je lepší konat než to nechat plavat.
Jsem ráda, že se to vyřešilo.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist