www.parfemplus.sk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.05.08 20:23
www.parfemplus.sk

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 20.05.08 12:46

Ceny v pohode, objednávala som iba raz, čakala som cca 7 dní, ale kedže šlo o novinku, bolo to ok, žiaľ, bolo to bolo dávnejšie a tak si nespomínam, či som dostala nejakú vzorku ku nákupu, asi áno…zaujímavé je, že sa tu dajú zohnať bežne nedostupné značky, ako napr. Annick Goutal + každý mesiac pribúdajú novinky, ktoré v iných shopoch nie sú, ba o nich ani len nepočuli :)

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

antilope  27.11.11 17:37
obchod parfemplus

Ano, na stranke www.parfemplus.sk boli ponukane vone,ktore ste inde nemohli najst, ale ponukou to koncilo. Ja som si objednavala Chanel Gardenia, nikto sa mi neozval, nahanala som majitelov mailom aj telefonicky, vyhovorky boli neskutocne, nakoniec mi povedali, ze dany produkt sa uz nevyraba, tak som ich poprosila, aby ponuku zo stranky stiahli. Nestalo sa tak, hocikedy, ked som na stranku isla, uvedenu vonu stale ponukali. Medzitym sa uz na stranku spolocnosti ani neda dostat…

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist