www.parfemy-de-luxe.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jira10
Nováček 27 příspěvků 11.03.09 16:06
www.parfemy-de-luxe.cz

Vím, že to sem nepatří :oops: , ale do Hodnocení obchodů mi to nejde vložit - tak to zkusím sem.
Máte někdo zkušenosti?
:oops: :lol:

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.03.09 16:09

Proto je v Hodnocení vlákno „které obchody chcete přidat“, abyste si mohli říct. Přesouvám.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jira10
Nováček 27 příspěvků 11.03.09 18:56

Zkoušela jsem to, ale nějak mi to nešlo :oops: :oops: :oops: . Děkuji za pomoc :wink:

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 30.05.09 01:49

Psala jsem jim dotaz na vůni, ale vůbec mi neodpověděli. Od Montale a PG toho mají v nabídce už jen polovinu z toho co měli původně. :evil:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 01.06.09 12:09

Tak se mi dneska ozvali, byli velice ochotní, nabídli mi odstřik, vůni mi dávají stranou, protože tu tento týden nebudu, aby si ji mohla příští týden objednat. Vypadají jako slušný obchod.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome ishi
Nováček 20 příspěvků 15.07.09 14:23
Jitka

Nekolikrat jsem u teto firmy nakoupila a vse probehlo k me naproste spokojenosti + pridali navic i vzorky vuni

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

nenuta
Učednice 142 příspěvků 30.11.09 10:17

poprve nakup pohoda..dodani ihned…ted..minule pondeli jsem vuni objednala, dodani pry jeden, dva dny…dosud nic, ani zprava o zpozdeni ci dodani, tak jsem jim napsala email, jsem zvedava zda odpovi

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

nenuta
Učednice 142 příspěvků 30.11.09 15:14

:D :D :D tak mi volali:-) uplne me zazdili…ale dneska pry poslano, takze zitra, pozitri muzu balicek cekat :D :D :D :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 30.09.10 20:01

První objednávka a všechno v pořádku. Dodání sice malinko delší než bych ideálně potřebovala, ale dali o tom vědět emailem. Balíček vzorně zabalený a vůně krásná… (i když na tom zas tak moc zásluh nemají :-) ) Za mně palec nahoru.

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 10.04.11 20:04
dracatko píše:
První objednávka a všechno v pořádku. Dodání sice malinko delší než bych ideálně potřebovala, ale dali o tom vědět emailem. Balíček vzorně zabalený a vůně krásná… (i když na tom zas tak moc zásluh nemají :-) ) Za mně palec nahoru.

Taktéž jsem objednávala, chtěla jsem parfémek 100 ml, ale napsali mi, že mají pouze po 50i ml a pokud jej budu chtít, že mi mohou nabídnout dva dohromady za cenu 100 ml parfémku.
To bylo od nich milé a přijala jsem to s povděkem :)

Takže teď už jen čekám na vytoužený balíček :P

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist