www.parfemy-eden.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.11.08 23:31
www.parfemy-eden.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

arabbela
Nováček 6 příspěvků 27.11.08 08:28
Máte někdo zkušenost s tímto obchodem

Máte prosím někdo zkušenost právě s tímto internetových obchodem?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chechtalka
Učednice 77 příspěvků 13.12.08 13:22
zkušenosti s eden-parfumerie

Asi před 2 měsíci jsem si objednala u nich zboží, pán mi volal, že guerlian už není v nabídce za tu cenu, že je vyprodán, měli úžasné zaváděcí ceny…poslali vše tak jak slíbili, rychle, dobře zabalené, myslím, že vzoreček tam nebyl, ale ty ceny byly úžasné, myslím, že už trochu zdražili, takže se vyplatí ceny porovnat s jinými, ale nabídka byla místy široká

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.05.09 09:38

Maximální spokojenost :wink:

Objednala jsem 50ml parfému,pán z obchodu zavolal,že tento obsah už nemají a poslali mě za stejnou cenu flakón 75ml.Do třech dnů od objednání jsem ho měla doma,moc chválím. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

anmat
Znalkyně 388 příspěvků 18.05.09 10:02

Jaké mají poštovné? Nikde jsem to tam nenašla.

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.05.09 08:33

99kč dobírka,platba předem nevím :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 27.05.09 08:15

Jeden nákup, krásná cena, bez vzorku, spokojenost.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 03.06.09 20:01

Má zkušenost je taková napůl. Objednávala jsem si 2 x vůni, pokaždé jinou. Ani jednu mi nebyli schopní doručit.Ale i když stránky nejsou aktualizované, tak slušní jsou…pán mi volal, moc se mi omlouval a nabídl mi slevu na zboží, které bych si vybrala místo těchto dvou vůní.
Do toho už jsem ale nešla.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 23.06.09 18:50

Vybrané zboží jsem uhradila převodem a týden ticho po pěšině, kdybych je neurgovala, tak ani nevím,co se děje a za moje peníze si nejspíš užívali.

Na můj dotaz odpověděli, že se stěhují a moje objednané zboží se přitom nejspíš ztratilo nebo poškodilo, jiný kus už prý nemají a jinde (dokonce za vyšší náklady) ho prý nesehnali.

Odpověd vcelku fajn, kdybych si o ni nemusela říct. Jelikož měli stejnou banku, tak museli mít peníze hned, ale s dodávku otáleli, takže mě nepřesvědčili a dávám palec dolů :evil:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 24.06.09 23:44

Tohle mi na internetových obchodech vadí. Když musím urgovat po platbě převodem :vomit:

Člověk se těší na vůničku a prdlajs. Proč ti vlastně zasílali fakturu, když to zboží nejsou schopní dodat? Že nemají aktuální stránky-budiž, tohle rozchodím. Můžou mi zavolat, zamejlovat apod. „Nemáme“. Ale poslat ti fakturu…pakárna. :roll: Pro ně práce navíc, že platby musí vracet zpět, no ne? :roll:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 25.06.09 08:58

To taky nechápu, ještě o to víc, ze jsem jim před tím volala a na parfém se dotazovala. Upřímně ani moc neodpouštím, když mají stránky neaktulizovane. Jednou se rozhodli pro takový zpusob podnikání a jestli si chtěj získat a udržet klientelu musí se o to starat. Jestli na to nestačí, ať jdou od valu pryč.
No, a k výsledku mého pripadu - zatím mi ještě peníze nevrátili, tak to bude možna veselý.

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 25.06.09 12:05

To je teda síla :vomit: :vomit:

Pro obchod hodně velký mínus. Přeju ti hodně štěstí a pevné nervy.Jsem asi před rokem bojovala s DATARTEM.A na­konec to dopadlo dobře.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 25.06.09 13:01

v CR radsi nic predem neplatit, pokud to neni fakt neco uplne proverenyho
to je stejne paradox - posilat prachy pres pul sveta mi nevadi, ale u nas bych to neriskovala :D

pohroz jim, ze si budes stezovat na COIce, zivnostaku i na TV Nova a ze to budes resit i pravne - ja si takhle jednou vydupala zpatky penize za vraceni monitoru (byly to tisice a potrebovala jsem je fakt nutne na jinej) - nejdriv se trochu urazene ohradili, ze jim vyhrozuju, ale penize jsem mela odeslany jeste ten vecer

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 25.06.09 17:33

Tak příběh je u konce, po třech dnech penízky přistály. Dobrý, i když se stejnou bankou by to bývali zvládli okamžitě, jako jsem uhradila já jim.
Ale prošli ;0)…takže jim dam třeba ještě šanci.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 08.07.09 23:20

já nikdy nic neplatím předem, ale tady mě zklamali, když jsem si od nich objednal kazetu Karl Lagerfeld Classic EdT+AS a kdybych jim po týdnu nezavolal jak to vypadá, tak bych se asi ani nedozvěděl, že je vyprodaná…takže jsem je z oblíbených smazal a dávám si na ně pozor

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist