www.parfemy-levne.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bluebird
Nováček 10 příspěvků 07.06.12 13:52
www.parfemy-levne.cz

Už jste někdo dostal ten Vichy set, co je právě v akci??

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Parfemy-Levne.cz
Nováček 3 příspěvky 25.06.12 16:22
Omluva za chybu

Milí čtenáři arome. cz,

rádi bychom na tomto místě reagovali na situaci z víkendu týkající se parfému Guerlain L´Instant de Guerlain EDP tester 80 ml. Na tento parfém, který se na stránkách parfémy-levně. cz nabízel za 245 Kč, jsme obdrželi převážně od čtenářů arome. cz celkem 43 objednávek. Jak asi tušíte a svědčí o tom o naprosto nebývalý zájem o tento parfém, cena 245 Kč nebyla úplně na místě, ale i tak se veškeré došlé objednávky snažíme vykrýt a zboží zákazníkům zaslat.

Skladem bohužel byly jen poslední 3ks a ty jsme připravili k odeslání prvním třem z Vás, kteří vám v diskuzi mohou doručení parfémů také potvrdit. Ostatních 38 zákazníků bohužel nemůžeme uspokojit, o čemž jsme je také ihned v dopoledních hodinách informovali. Za vzniklé potíže se ještě jednou i touto cestou omlouváme.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  25.06.12 17:51

@Parfemy-Levne.cz
To je poměrně zvláštní vyjádření - na jedné straně se snažíte došlé objednávky vykrýt a zboží zákazníkům zaslat, ale na druhé straně ihned dodáváte, že dodáno bude pouze prvním třem, přičemž ostatních 38 zákazníků bohužel nemůžete uspokojit.
 8o

Parfemy-Levne.cz
Nováček 3 příspěvky 25.06.12 18:53

K chybě došlo díky špatnému datovému importu ze strany dodavatele, nicméně si myslíme, že za výslednou cenu neseme odpovědnost my, a proto zákazníkům zasíláme všechny kusy, které byly u dodavatele na skladě i když nás reálně stály v nákupu mnohonásobně více. O to víc nás mrzí reakce mnohých zákazníků.

PS: parfémy nakonec nevyzbyly na 40 zákazníků (z pěti potvrzených nám nakonec přišly pouze 3)

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 25.06.12 19:45
@Parfemy-Levne.cz píše:
Milí čtenáři arome. cz,Na tento parfém, který se na stránkách parfémy-levně. cz nabízel za 245 Kč, jsme obdrželi převážně od čtenářů arome. cz celkem 43 objednávek.

Vy máte na objednávkovém formuláři kolonku Který web pravidelně navštěvujete? :mrgreen:

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 25.06.12 19:48

@Parfemy-Levne.cz Ze 43 objednávek pokryjete JEN 40 a vás MRZÍ reakce mnohých zákazníků?? A co jste čekali, konejšivé e-maily od zákaznic ve smyslu To nic, to je v pořádku? :mrgreen:

barbucha  25.06.12 20:24
@Parfemy-Levne.cz píše:PS: parfémy nakonec nevyzbyly na 40 zákazníků

Čím dál, tím hůř.
Měli byste jim nabídnout aspoň nějakou solidní kompenzaci, a tím věru nemyslím ubohý tři procenta slevy :twisted:
(aby bylo jasno, jsem neobjednávala)

Podobný praktiky, totiž nalákání na nízkou cenu (přičemž dotyčný obchod doufá, že zákazník se na stránkách zdrží a kdyžtak přitom objedná něco jiného), se tady nesetkávají s velkým úspěchem. Naopak. Přičemž potenciálních kupců je na Arome dost ;)

Parfemy-Levne.cz
Nováček 3 příspěvky 25.06.12 21:21

Nebojte i pro ty zákazníky máme krom 3% slevy, kterou můžou využít kdykoliv, jestě dárek jako omluvu ;)

Opravdu nebylo naším cílem takto přesvědčovat o koupi…

barbucha  25.06.12 21:27

Já se nebojím :lol: Jenom nevím, jestli věcný dárek je to, co každý z Arome ocení - bez vlastního výběru… Vhodnější, a fér, by byla znatelná sleva na další/první nákup pro ty neuspokojené zákaznice.
Ale je to váš boj.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.06.12 22:33

Vlastně je fér, že to sem vůbec napíšou. Co si tak pamatuju, řešil se tu jiný obchod, který měl podobně nízké ceny na všem a pravidelně a samozřejmě to bylo celé podvod, ale nesnažili se o žádnou komunikaci, jen vesele nabízeli dál za nízké ceny, které samozřejmě pak nikdy nedodrželi. A podobných šmejdů je český internet plný.
Tohle samozřejmě každého zákazníka zamrzí, nicméně oceňuju tu komunikaci a upřímnost a snahu kompenzovat. I když tak nějak tuším, že se zavděčit nemůžou. :? (A rovněž jsem nenakupovala, aby to bylo jasné.)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 26.06.12 07:38

@verunka2201 Jo je to fér… mně se nikdo neobtěžoval ani napsat na mail takže mi napsali sem a mám si to najít sama.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.06.12 11:34

No, tak to by asi měli. Přepokládala jsem, že všechny obepsali a pak to zmínili navíc ještě i tady.
Ale proti tamtomu obchodu je to furt slabý odvar, na to když si vzpomenu, tak se ve mně pokaždý hne žluč… :roll: :x

Příspěvek upraven 17.10.12 v 21:04

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

VeniH
Nevyléčitelná závislačka 1250 příspěvků 12.10.12 10:02

Včera v poledne jsem si šla do výdejny na Praze 2 pro objednané vůně (1 den po odeslání objednávky), ale ze 3 vzorků jeden zaměnili. Odpoledne už bylo všechno v pořádku. Nevadilo mi to, protože tu výdejnu v Trojanově ul. mám doslova za rohem, jinak by to bylo samozřejmě nepříjemné.

barbucha  29.10.12 10:20

Chtěla bych vědět, kdy se Green Tea od Elizabeth Arden prodával za 1390,–Kč, jak tvrdí vaše reklama na Arome… o Provocative Woman (a 5th Avenue) téže značky, údajně původně dokonce za 2450,–Kč ani nemluvě! 8o

Reklama samozřejmě pracuje s nadsázkou - ale dělat zrovna tady z Aromaček voly není zrovna to pravý. Koho tím chcete oblbnout?! Připadá mi to vrcholně trapný.

slunickoJ
sv. Parfema z Kecálburgu 2288 příspěvků 14.05.13 23:37

Dárek ZDARMA k objednávce nad 990,–Kč na www.parfemy-levne.cz
Akce platí od 1.5.2013 do 30.9.2013 nebo do vyčerpání zásob.
V nákupním košíku zadejte slevový kód pro opalovací mléko akcevichymleko nebo pro opalovací sprej akcevichysprej

Třeba se někomu bude hodit ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist