www.parfemy-on-line.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 14.04.10 10:37
www.parfemy-on-line.cz

Ceny mých vybraných vůní moc zajímavé,info e-mailem i sms,pečlivě zabaleno,přiložena faktura.Vůně zabaleny v celofánu ve 100% stavu.Za mě mají 1 :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 27.04.10 12:06

Musím chválit. Dobré ceny, zprávy na mobil i na mail. Maličko delší doba dodání, ale jinak OK. Určitě to nebyl poslední nákup :wink:

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 28.04.10 21:47

Také chválím, dvě objednávky a velká spokojenost.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 06.05.10 08:28

Můj první nákup v tomto obchodě a musím pochválit. Vůně přišla v pořádku, dobře zabalená, faktura přiložena. Také chválím podávání informací o stavu objednávky formou e-mailu a sms. Doba dodání by mohla být rychlejší, ale přesto se nejedná o nijak velké zpoždění.
Ceny vůní jsou velmi dobré, takže jsem obchodem mile překvapena ( že jsem na něj kápla ) a opět někdy ráda zopakuji nákup. :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 10.05.10 20:49

Tak bohužel já nemohu pozitivně hodnotit jako ostatní. Sice dodání v pořádku, poměrně rychlé, ale bohužel parfém je už opravdu po sezóně, část ho zřejmě i vytekla - krabička je uvnitř plná tmavých flíčků, flakon dokonce potažený plísní /zejména kolem hrdla/, celá krabička „voní“ po zatuchlině a aby toho nebylo málo, v parfému plavou kousky sraženiny :vomit: :angry: :lol:
Ale dobře mi tak, nízkým cenám se v rámci naší republiky nevyplácí podléhat a platí okřídlené „nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci“ :smack: S reklamací se zřejmě vzhledem k ceně nevyplatí obtěžovat: když si připočtu ztrátu času komunikací s obchodem, chozením na poštu, frontu na poště, ztrátové poštovné… nebudu zřejmě dál řešit, ale objednávka to byla v tomto obchodě rozhodně poslední /první i poslední :lol: /
Propříště dám přednost radši dražším, ale osvědčeným obchodům, kde zkušenost tohoto druhu naštěstí postrádám. Musím se ale přiznat, že místo oplakávání ztrát se už jen směju, protože mám zrovna dneska svůj „den blbec“ a balíček se „stoletým parfémem“ je onou pomyslnou třešničkou na dortu. :lol: Doufám nic horšího mě už dnes nepotká :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 10.05.10 20:52

No, raději si jdi už lehnout, Evax :lol: .
:ot:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 10.05.10 21:16

Já jsem u nich objednávala zatím jen jednou, a byla jsem spokojená…

Co to bylo konkrétně za parfém, Evax?

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 10.05.10 21:19

Já jsem u nich kupovala dvakrát a všechno bylo v úplném pořádku :conf: .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 10.05.10 21:24

To mě neděs, čekám od nich balíček :speechless:

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 11.05.10 06:42

Také jsem zděšena! :shock: Mě sice přišel balíček s Lacoste v pořádku, ale co kdyby příště … radovala jsem se, že jsem našla solidní obchod se solidními cenami. :)

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.05.10 08:15

Ve čtvrtek objednáno a balíček dnes doma a v absolutním pořádku vše!!!
Já jsem spokojená.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 16.05.10 15:21
RoSa píše:
Já jsem u nich objednávala zatím jen jednou, a byla jsem spokojená…Co to bylo konkrétně za parfém, Evax?

Jednalo se o Fleur de Rocaille od Caronu, parfém byl sice v celofánu a na první pohled nebudil podezření, ale obsah opravdu z „dob císaře pána“ :lol: Ale tak beru to sportovně, na světě jsou horší věcí než zkažený parfém. Alespoň už tuto vůni nikdy nebudu chtít 8)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.05.10 12:19

tento obchod chválím.Rychlé dodání,dobře zabaleno,perfektní komunikace formou e-mailu i SMS.Já jsem též velmi spokojená :D

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 19.05.10 18:51

1. objednávka a v pořádku. Chválím.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 31.05.10 17:42

Zítra čekám první balíček z tohoto obchodu,manžel objednal dva oparfémy,jeden pro mne,jako dárek k výročí,druhý je dárek pro sestřenici k svátku,objednal ve čtvrtek,zítra je úterý,to je slušné,dostali jsme maily i textové zprávy a doufám,že vše bude v pořádku,až teď jsem si přečetla hodnocení Evax :speechless: zítra napíšu,jak to dopadlo,ale snad se nemám čeho bát.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist