www.parfumeria.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.03.09 23:08
www.parfumeria.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 11.03.09 23:42

Objednávka vyřízená k mé spokojenosti, bleskově, byl to můj první nákup zde a doufám, že nebude poslední.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.03.09 12:45

Rychlé dodání a všechno OK. :wink:

2× denně aktualizace,na­prostá spokojenost.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Catthi
Nováček 15 příspěvků 29.10.12 11:35

z tohoto e-shopu jsem si objednávala již před 11 dny a stále nic!! jak dlouho u nich trvá dodání, nevíte? :,(

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Catthi
Nováček 15 příspěvků 17.11.12 19:17

tak po 4 týdnech a 2 telefonických urgencích mi vrátili na účet peníze (i když nechápu proč přišlo o 8 Kč méně - že by poplatek bance nebo PayU?? - ale vem to čert!! hlavně že peníze přišly už sem myslela že je neuvidím!) omlouvali to tím, že mají zablokované platby přes e-banking. Velké mínus uděluji také za to, že nereagují na emaily a také telefonicky byl problém se jim dovolat.
Po telefonu také slibovali slevové kupony jako omluvu a nic nedorazilo.
I když mám peníze zpět, raději prosím zvolte jiný e-shop. :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist