www.parfumeriazet.sk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.05.08 20:23
www.parfumeriazet.sk

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 06.06.08 01:38

velmi slaby vyber, maju uvedene vyrobky, ktore su vypredane, keby tie vypredane vymazali, zostalo by im tam pramalo, raz som objednala - v poriadku

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 09.07.08 22:02

Slabý výber majú to je pravda, ale majú veľmi dobré ceny na niektorých parfemoch, plánujem tam nakupovať, tak som hľadala, či tam už niekto kupoval, lebo na stránke nemajú žiadne referencie od kupujúcich.
Srdečne dík Pegas za Tvoj príspevok. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 11.07.08 16:07

objednala som si tam 2× a som spokojna, niektore vyrobky tam maju za skutocne nizke ceny..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 16.02.09 19:35

Objednavka prebehla v poriadku,rychle dorucenie, telefonicky sa so mnou kontaktovali v pripadne nejasností a zaslali sms o expedovaní zasielky. Balík prisiel dobre zabaleny, krabicky parfemov boli dokonca zabalene ako darčeky. Zadarmo 2 vzorky k tomu. Vsetko super, az na jednu malickost - pomylili sa a poslali mi inú verziu parfemu, ako som mala objednaný. Nastastie, rozdiel medzi nimi nie je až taky priepastný. Ceny mali o par stoviek lacnejsie ako inde, ale zas nie extra uzasne lacne . Myslím, že vsetky tieto slovenske stranky, kde predavaju parfemy su hlupo predrazene a myslim, ze kludne by sa tie ceny dali znížiť !!!.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome Matej
Nováček 14 příspěvků 01.09.09 23:06
Parfumeriazet

Na niektore vone maju fakt bezkonkurencne ceny. Maju mensi sortiment ale doplnajuho- skusal som sledovat vypredanu vonu a po tyzdni sa jej mnozstvo zmenilo z 0 na 100. Inak objednavka prebehla v poriadku, prisla mi sms o vyexpedovani…vona dosla na 7 den prostrednictvom posty kvalitne zabalena aj so vzorkou… Cize no problem

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 25.10.09 11:12

u mna maximalna spokojnost,, co sa tyka cien, na slovensku su bezkokurencni, a co sa tyka vyberu, tam by som nebol az taky tvrdy, na to su ine stranky,,, takze u mna za cesko - ceny +vyber - el nino
vyber - Galeona
za Slovensko - ceny parfumeriazet, vyber lepsi v parfums.sk, ale ceny otrasne

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 27.01.10 11:53

ja s nimi nemam az taku dobru skusenost. objednavala som si asi 10 dni pred vianocami, neprisla mi ziadna odpoved tak som ratala s tym, ze objednavka este nebola vyexpedovana a mailom som ju zrusila. nasledovala okamzita odpoved, ze zasielka je na ceste, telefonaty. nasledne opletacky s kurierom, s ktorym som sa tri dni marne dohadovala na termine - a cakala a cakala, kurier neprichadzal. zasielka nedorazila nikdy.
keby som bola dostala oznamenie o zaslanom baliku, dalo by sa to vsetko hodit na kuriersku sluzbu, ktora v tom case naozaj sposobila viacero trapasov aj dalsim parfumeriam.
lenze prave z toho dovodu som si pri dalsej objednavke objednala balik postou – a hadajte, co sa stalo. dnes mi posielaju kuriera. este sa neozval, som zvedava, ako to dopadne, ale zacinam byt z toho otravena

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 27.01.10 14:19

Ja som od nich chcela objednat, ale tovar akurat nemali na sklade, tak som si aktivovala sledovanie. Po mesiaci som sledovanie zrusila, nakolko tovar dovtedy nedosiel. No nic moc…

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 05.02.10 16:36

bohuzial svoju negativnu skusenost musim este raz potvrdit. tato parfumeria nespolupracuje so spolahlivym kurierom, ktory by vyhovoval takym zakaznikom, ktori nie su priviazani za jedno miesto. Moja skusenost s vacsinou kuriernych sluzieb je taka, ze kurier zavola, kedy moze prist, a v dohodnuty cas aj pride. Pri oboch mojich objednavkach z tejto parfumerie nasledovali tragikomicke tyzdnove pokusy o dohodnutie s kurierom, ktory vzdy prisiel naslepo, az po tyzdni, asi posureny parfumeriou sa snazil chybu napravit, no zakazdym „nestihal“ a zaroven nebol schopny prisposobit sa vobec ziadnemu navrhnutemu terminu.
NEODPORUCAM!!!
Pokial vsak robite podla tzv. kancelarskej pracovnej doby na jednom mieste, alebo ste cele dni doma, nakup cez tuto parfumeriu moze byt vhodna volba.

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 09.02.10 19:55

janali…uz si sa konecne dostala k svojmu balicku? Ako sa to skoncilo? :shock:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 26.03.10 15:44

Ja som im raz napísala mail s otázkou, či má istý tester aj vrchnáčik. Odpoveď som nikdy nedostala, zato mi od nich chodia pravidelne spamové maily s akciovými ponukami, keďže môj mail si zjavne zaradili do svojej databázy. Nejak ma to odradilo u nich nakupovať.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 22.05.10 13:34

Ja mam s nimi viacnasobne dobre skusenosti. 1 x sa sice pomylili a nauctovali mi sumu inu ako bola uvedena na stranke (chaos s DPH) ale po telefonate to okamzite dali do poriadku. Tiez som raz po zaplateni zmenil tovar na iny (v nizsej cene) a kedze som nechcel od nich naspat par drobnych poziadal som ich o vzorku naviac a nepridali len jednu ale rovno 4. O odoslani balika posielaju SMS na mobil.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 30.05.11 09:41

obchod momentálne už niekoľko mesiacov nefunguje…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist