www.parfumminis.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.07.09 23:25
www.parfumminis.com

www.parfumminis.com

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Lenkaa
Znalkyně 320 příspěvků 18.07.09 17:06

žádné reakce… zdá se, že němčina nic-moc :D tedy to je aspoň můj případ…

Na poličce 60 parfémů 48 miniatur 51 odstřiků 198 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 28.12.09 22:22

to není ani tak problém němčiny ;-)

na eBay nakupuji z 90% v němčině, ale sem - na tuto stránku - chodím jen studovat, k nakupování mě to tu neláká

stránky nejsou moc často aktualizovány a není tu moc pokladů, ceny na horní hranici eBay.de

U této prodávající jsem zatím nic nebrala, ale obávám se, že složitost systému nákupu je asi taková jako na Arome - projdu si zdejší poličku a namísto „házení položek do košíku“ musím napsat mail, vypsat, co bych chtěla a dohodnout si další postup - úhrada, adresa atd. Mezitím už třeba psal někdo jiný, pokud ten kousek je zajímavý, takže už týden není k mání.

takže to mě nebaví :( a pak je „základková“ němčina opravdu problém

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 29.12.09 16:19

ja tam kdysi nakoupit chtela, psala jsem mail, a nedockala jsem se zadne odpovedi. Proklikala jsem se odtama ale jeste na:
http://www.natperfume.com/…in/index.php?…
a
 http://www.everythinkaboutperfume.com/index.html

u obou nakoupila, a jsem spokojena.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 29.12.09 23:39

Na natperfume nakupuje kamarádka několikrát do roka, protože umí jen francouzsky.
Koukám, že stránky mají nový design…
Jednou mi tam něco brala ve slevě při jednom poštovném. Došlo to v pořádku a rychle.
Ona je převážně spokojená, ale podle mých zkušeností ceny běžných kousků bez krabiček tam jsou proti eBay často o dost dražší…

Co mi ale říkala, taky už opakovaně dostala jinou :!: miniaturu než byla vyfocená, takže POZOR! Ne že by to byla záměna (to se občas v tom objemu stane), ale u ní to byla jiná varianta stejného flakonku, jako by to bylo fuk :?: a to by se na sběrtelském webu rozhodně stát nemělo :(

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist