www.parfums.sk

Ada 19.05.08 20:22

www.parfums.sk

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Trillian 22.05.08 21:46

Svoje hodnotenie som už napísala do parfums.cz, je to ten istý obchod a je ešte aj iperfumy.pl v Polsku. V pravom hornom rohu na hlavnej stránke sa môžte prekliknúť do tej krajiny, ktorú chcete, ceny sa mierne líšia, ale stránky sú uplne rovnaké.

Pegas 06.06.08 01:27

spokojnost, dodanie do max. dvoch dni, vzorcek k tomu

sanny 16.11.09 11:09

velka spokojnost… jeden den objednane a hned na druhy den dodane… vzorka k tomu… a v akciach maju vyborne ceny :wink:

Dreamer 22.05.10 13:37

Od nich som objednaval len raz (pred 2 tyzdnami) a bol som spokojny. Ceny su priemerne (na nieco vyborne, na nieco horsie). Oproti inym eshopom sa mi pacila moznost vybrat si konkretnu vzorku zdarma…

marly 29.11.10 01:01

panskych vzoriek maju strasne malo…
plus ma zaskocilo to postovne - to je len pred vianocami takto? bola som zvyknuta na perfektny servis, dopravu zadarmo a v pripade damskych voni aj na celkom dobry vyber darcekovych vzoriek.

na konci roka sklamanie…

Radek O. 29.11.10 08:06

Dobrý den,
změny, které u nás na Parfums.sk proběhly v uplynulých dnech směřovaly k tomu, aby byl nákup daleko přehlednější, jednodušší a zákazník za něj mohl zaplatit opravdu tu nejmenší cenu. Proto se zavedly určité kroky (poštovné, slevy…).
Každopádně všechny ceny šly plošně dolů a to minimálně o 5 euro na produkt. Takže i s případným poštovným zaplatíte výrazně méně. A další pozitivní změny v tomto směru budou ještě následovat.
Ve vánoční sezónu, kdy jdou běžně ceny nahoru jsme tak naopak ceny plošně a fakticky snížili a tento trend bude pokračovat i nadále.

tamara54 31.12.13 15:30

@Radek O. dobry den, bude nejaky zlavovy kod aj na rok 2014?

Radek O. 31.12.13 15:51

Dobrý den, posíláme každému individuální voucher na rok 2014. Pošlu Vám jej do SZ.

Marusia 31.12.13 17:02

@Radek O. Dobrý večer, môžem Vás poprosiť o voucher na rok 2014? Som zo Slovenska. Ďakujem a prajem Vám veľa úpechov v Novom roku :mavam:

Dreamer 08.01.14 10:26

Mate niekto skusenosti s Creedmi z parfums.sk/cz ? Mne sa zdaju tie ceny az prilis nizke (v porovnani so zahranicnymi napr. nemeckymi alebo uk eshopmi). Jedna sa o standardnu distribuciu alebo ide o „grey market“ ?

therion 08.01.14 22:34

Ja mám stadiaľ testery GIT a Virgin Island Water. Som spokojný, nejde o fake. Obchodné pozadie nepoznám, ale tak viem že testery sú vraj zadarmo. Neviem čo je na tom pravdy. Ak áno, potom možno machrovať s cenami.

Radek O. 08.01.14 22:50

@therion Dobrý den, testery nejsou v žádném případě zdarma. Musí se kupovat jako jakékoli jiné zboží. Zdarma je v určité míře získávají jen sítě kamených parfumerií.

therion 08.01.14 22:57

@Radek O. Ďakujem za info, tušil som že by to mohlo byť aj nejak takto. Má to svoju logiku.

therion 12.01.14 22:06

Dobrý večer pán @Radek O. Chcel by som sa spýtať, či je táto cena korektná: http://www.parfums.sk/…a-pre-muzov/
Nedávno stál tento parfém okolo 41 €. Vopred vďaka za odpoveď.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist