www.perfumeemporium.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 27.08.08 16:58
www.perfumeemporium.com

Chválím je. Koupila jsem si u nich vysněnou l eau de Kookai, jen placení muselo proběhnout přes Amazon.Dorazilo za týden, před vypravením ještě poslali mail. Hezky zabaleno,proti­nárazově, clo neplaceno.I s poš­tovným se tam mnohé věci vyplatí, výběr mají obrovský. Nebralo mi to sice embosovanou Visu, ale přes Amazon byl problém vyřešen.Doporučuji!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 06.01.10 21:15

Chválím rovněž!

Objednáno na konci roku (asi 28.12.), dnes došlo, takže asi za 6 pracovních dní.

Dobře zabaleno.

Komunikace po objednávce standardní - potvrzovací mail s instrukcemi, abych si zkontrolovala doručovací adresu a s upozorněním, že do 2 pracovních dnů bude odesláno a nejpozději za 10 dní mám mít balíček doma. Takže jsem ho dnes ještě nečekala :D

Specielní pochvala: na balíčku je napsáno „gift“ a jako popis „vonná svíčka“ a cena 9 Dolarů… všichni víme proč ;-) Takže žádná celnice, žádné rozbalování, zdržování a zbytečné clo.

Až tam zas objevím něco v Evropě nesehnatelného, budu mít důvěru.
Poštovné bylo 15 Dolarů, čili ne nejmenší, ale ještě únosné.

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 11.04.10 13:23

Neví někdo, jaké jsou aktuální slevové kupony? Poslední newsletter jsem si omylem smazala…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 11.04.10 19:44

Barb, já mám tuhle poslední - mail ze 30.3., ale na to asi je pozdě… pokud chápu správně poslední větu.

Perfume Emporium is celebrating the start of spring with a Spring fragrance sale, enjoy $20 off any 4 items using coupon code SPRING. This is the perfect opportunity to try our minis at a very reduced price, or to stock up on your favorite fragrance. Don't need 4 items, no problem, simply use one of our other coupon below:

http://www.perfumeemporium.com/index.cfm?…

$15 off any 2 items using coupon code FB1990 15% off any purchase using coupon code PD1915 $5 off any purchase using code KL1966
Free Shipping using coupon code FS2000 (US Only)

This offer expires on March 31st, 2010.

Sincerely,
Perfume Emporium

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 11.04.10 20:49

Už jsem se zaradovala… ale 31. 3. už bylo, sakra.  :(

Mitzi, kdyby ti přišel nový, dala bys sem ty kupony. Mě poslední newslettery chodily asi rovnou do spamové pošty a tu já dost často mažu (a pak si vždycky uvědomím, co tam asi mohlo být :? )

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 29.04.10 06:50

May is the month to celebrate Mom and everything she does for us. Perfume Emporium makes it easy to get your Mom a great gift and show her how much you love her. We're having a Mother's Day Sale where customers will get $15 off any 2 items using coupon code MOMMY (click link below) or enjoy other savings by taking advantage of one of these coupons:

$10 off any purchase of $40 or more using code ILOVEMOM $5 off any purchase using coupon code BESTMOM FREE SHIPPING using coupon code MOTHER (US ONLY)

For more info on this sale go to this link:

Hurry, while supplies last. This offer expires on May 10th, 2010.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 29.04.10 19:51

Děkuji! :D

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 02.05.10 16:20

Kolik že to je za kus do Evropy, prosím? Cestou Amazonu?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 12.05.10 08:58
chavah píše:
Chválím je. Koupila jsem si u nich vysněnou l eau de Kookai, jen placení muselo proběhnout přes Amazon.Dorazilo za týden, před vypravením ještě poslali mail. Hezky zabaleno,proti­nárazově, clo neplaceno.I s poš­tovným se tam mnohé věci vyplatí, výběr mají obrovský. Nebralo mi to sice embosovanou Visu, ale přes Amazon byl problém vyřešen.Doporučuji!

caf, prosim ta, ako mam nakupit z perfumeemporium cez amazon? ved na amazone ani nemaju v ponuke vsetky svoje vone, tak ako ich maju na svojej oficialnej stranke…

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 28.05.10 16:46

no tak ja sa obavam, ze z tejto stranky uz viac nenakupim…nejde ani o to, ze napriek tomu ze napisali scented candle ohladne obsahu balika , som platil colny dlh…ide skor o to, ze som objednal 2 vone a jedna z nich - adventure quasar prisla pokazena!!!!bohvie, kde to skladovali, ale citit, ze tu nieco nie je s kostolnym poriadkom!!! dal som ju testovat viacerym osobam a vsetky bohuzial potvrdili moje obavy,,,,blbe, ked clovek vie, ze vyhodil peniaze v podstate do kosa…cize u mna spolupraca s nimi konci…

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 29.05.10 09:06

zase na druhej strane,,,,namiesto 50ml mi poslali za tu istu cenu 125ml a dnes mi odpisali, ze mi v pohode poslu nahradny kus, alebo vratia cast penazi,,, :D lenze zbytocne mi poslu vonu, ked zas budem musiet platit colny dlh :D takze som poziadal o vratenie penazi :D no uvidime, ako sa s nimi dohodnem :D kazdopadne som milo prekvapeny z ich pristupu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 03.06.10 17:28

A v akej hodnote si mal objednavku? Mam pocit, ze minuly rok ten limit zdvihli, ale nepamatam sa na kolko.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 03.06.10 18:42
Kriss píše:
A v akej hodnote si mal objednavku? Mam pocit, ze minuly rok ten limit zdvihli, ale nepamatam sa na kolko.

neviem, asi 60 euro,, mozno menej..

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 28.11.10 16:27

Slevy…

//Perfume Emporium is kicking off the Holiday Season with
a CyberMonday Sale where customers receive 20% off the
entire store using coupon code CYBERMONDAY. This is a
ONE-DAY sale that starts now and ends Tuesday Nov 30th.

Can't shop Monday? No problem, take advantage of one of
our other Holiday coupons below (valid thru 12/31):

Free Shipping on any purchase using code SANTASHIP (US Only) $15 off any 2 items using coupon code SNOWY15 (US & International) $10 off any $40 purchase using coupon code SANTATEN (US & International) $5 off any purchase using coupon code SANTA5 (US & International)
15% off any purchase using coupon code XMAS15 (US & International)

For more info on this sale go to this link:
(AOL Users copy & paste the link into your browser)

http://www.perfumeemporium.com/index.cfm?…//

Uživatel je onlinemeduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 14.12.10 14:58

Ví někdo, jak je to u nich s platbou? Zkoušela jsem platit kartou, ale nevzali mi jí, dokonce jsem si to u nich i nějak zablokovala tím zkoušením :? Psali mi, ať se obrátím na banku, že mi to kartu nebere. V bance mi řekli, že nevidí důvod, proč to nejde, ať se obrátím na prodejce. Chjo, to mám moc ráda, přemlouvat někoho, abych u něj mohla nechat balík peněz :roll:

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist