www.prodejnaparfemu.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:53

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

sLenka
Parfémová maniačka 990 příspěvků 09.04.08 12:09

Skvělá komunikace, nabízejí snížení ceny, pokud najdete jinde levnější, což splní. Navíc doručení službou PPL , což je pohodlnější..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  11.04.08 21:23

Využívám velmi často,protože kousek od nich pracuju,a pokud si pro parfém dojdete osobně,odečtou ještě 50.-z ceny.

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 18.04.08 19:10
Jednička

Tohle je podle mého názoru jednička mezi internetovými parfumeriemi u nás. Mám už hodně zkušeností, kupuji tu ráda a poměrně často ;-)

Majitel jedná se zákazníkem dokonale, když je problém (není k dispozici uvedený výrobek apod.) , zavolá, napíše, dohodne změnu objednávky.
Zaslání PPL do druhého dne - taky skvělé.
Měla jsem i jednu reklamaci, obchodník za to samozřejmě nemohl (parfém byl špatný), vybrala jsem si něco jiného a ještě v ten den, kdy jsem ho odnesla na poštu, jsem měla odeslané nové zboží.
Shrnuto - kdyby měli vše, nenakupuji nikde jinde!
Jak už bylo napsáno - ceny jsou opravdu nejnižší.
Kudy chodím, doporučuji :D

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 18.04.08 19:13
Kača píše:
Využívám velmi často,protože kousek od nich pracuju,a pokud si pro parfém dojdete osobně,odečtou ještě 50.-z ceny.

závidím ;-)

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

jaro
Učednice 175 příspěvků 04.07.08 21:33

Včera telefonická objednávka, velice příjemná a bezproblémová domluva, dnes kolem poledne byl parfem doručen.

Na poličce 48 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 04.07.08 21:37
Mitzi píše:
Kača píše:
závidím ;-)

To bys tam denně, ne? :D :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 04.07.08 23:35

denně ne :-) ale asi častěji než doposud… jediná vada - nevedou miniaturky, tak to není se mnou tak zlý, ve velkých flakonech se umím ovládat :D obvykle :wink:

anmat
Znalkyně 389 příspěvků 05.08.08 07:46

Již druhý nákup, plná spokojenost - ochotní, rychlí, výborná komunikace, dobré ceny. Už sice neodečítají 50 Kč při osobním odběru, ale zase přidávají vzorek vůně. Tento e-shop můžu jenom doporučit :-)

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 15.11.09 20:57

Taky jsem byla velice spokojená. Parfém byl levnější než jinde a dodání přímo bleskové.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist