www.strawberrynet.com ("Jahoda")

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.05.08 20:20
www.strawberrynet.com ("Jahoda")

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:

Bipina
Učednice 34 příspěvků 20.05.08 12:41
Jahoda

Ahoj všem, jaké máte zkušenosti s Jahodou? a jak jste platili přes Paypal nebo rovnou kartou. Někde jsem četla zkušenost jedné holčiny, psala, že jí někdo vyluxoval konto po zaplacení na Jahodě. děkuji za odpověď.

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.05.08 13:34

Já jsem zase četla stovky názorů spokojených nakupujících - z takového JPP nemůžeme vyvozovat vůbec nic, chtělo by to přesné informace. Kdo ví, jestli vůbec nakupovala na Jahodě.
Já jsem tam nakupovala několikrát a platila jsem přes Paypal, protože ho mám a je to pohodlnější (nemusím hledat kartu a opisovat číslo).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 20.05.08 16:58

Nakupovala jsem tak 8 x, vždy vše dobře zabalené, do ČR to přišlo celkem rychle /bohužel naše celnice to zdržuje, takže ke konečnému příjemci to může jít i měsíc/. Ale to v žádném případě není vina Jahody.
Pokud jsem psala nějaký dotaz, odpověď vždy do druhého dne. Vrácení cla mi taky proběhlo rychle.
Platím virtuální kartou. Nemám obavy, že by se mi někdo naboural na účet. Radši to ale zaklepu… :oops:

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.05.08 17:37

Já jsem nedávno objednala svou 37. objednávku (dost objednávám i pro kamarádky :) ) a nikdy jsem neměla problém. Musím to zaklepat.
Jediné, co mě trochu štve, že celnice zaregistrovala téměř nepřetržitý příliv balíčků na mou adresu. Jakýkoli balíček s hodnotou vyšší než 6 stovek si nějaký čas poleží u celníků a je mi připočteno DPH. Což samozřejmě nemůžu vytýkat Jahodě, naopak velmi oceňuji, že DPH po naskenování celního výměru vrací.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 21.05.08 12:24

Nakupovala jsem na Jahodě asi třikrát, čtyřikrát, přesně nevím a vždy jsem byla spokojená. Z jednoho nákupu mi tady celníci vyměřili DPH, které mi z Jahody do pár dní vrátili přes Paypal. Platím prostřednictvím Paypal a nikdy jsem neměla žádné problémy.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kristina Mia
Nováček 5 příspěvků 17.06.08 15:33

Mel by nekdo minutku casu napsat mi, jak funguje paypal? chtela bych si neco koupit na jahode, ale paypal zatim nemam, mam ale ucet ve sporitelne a ovladam ho pres net, kreditku s cislem pro placeni pres internet ale nemam.Diky B

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 18.06.08 10:05
Kristina Mia píše:
Mel by nekdo minutku casu napsat mi, jak funguje paypal? chtela bych si neco koupit na jahode, ale paypal zatim nemam, mam ale ucet ve sporitelne a ovladam ho pres net, kreditku s cislem pro placeni pres internet ale nemam.Diky B

Tak to nepůjde! Pro PayPal účet potřebuješ kreditní kartou kterou se dá platit na internetu. Jedná se vlastně o platbu kartou, ale jednodušší (tzn. při každém nákupu neopisuješ údaje z karty, platit můžeš komukoliv kdo PayPal má také a všechno je bráno jako patba kartou - tedy bez dalších poplatků) Výhody PayPal jsou tedy jinde, než že není třeba mít kartu…

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

21.07.08 12:08

Zatím jeden nákup, zboží dorazilo za 10 dnů od objednání roztomile zabalené ve stříbrném papíru, celníci mi vyměřili clo v hodnotě skoro jedné třetiny z fakturované ceny :evil:.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 31.07.08 13:15

Dneska první dodávka, krásně zabalené i s fialovou pentlí a stříbrným papírem, a to jsem neoznačila dárkové balení :lol:

Jen mě zarazilo, že se mi z konta strhlo kromě ceny a přepravních nákladů 10% dalších 40kč, které podle banky s platbou kartou nesouvisí a v potvrzovacím mailu ta částka taky nijak nebyla uvedená.
Opravdu se clo tedy vrací? Vyměřily mi taky dosti nevýhodných
183,– kč :roll: .
Stačí nascanovaný ten papír + žádost v angličtině? A jak dlouho to trvá?
Pěkně prosím, kdo má zkušenost :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 31.07.08 13:57

Já jsem po vyměření cla naskenovala papíry, co mi k tomu na poště dali, a anglicky jsem napsala něco v tom smyslu „bylo mi vyměřeno clo ohledně objednávky č., na webu jsem se dočetla že je možnost vrácení peněz, posílám vám papíry, které jsem dostala.“ Asi za pět dní mi přišla zpráva z paypalu že obchodník mi peníze vrací. Clo jsem platila 641,– a vrátili mi asi 683,–. Potom přišel ještě mail přímo od Jahody.
No a teď jsem měla objednávku za 495,–, celníci to přečetli jako 695,– a vyměřili mi 154,– navíc. :shock: Takže doufám v opakovanou shovívavost Jahody :)

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 31.07.08 14:03

Šárko děkuji!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 31.07.08 16:00

Mne prisla po 10 dnoch zasielka pekne zabalena, previazana fialovou stuhou :) o co viac ma potesilo, ze mi na colnici nevymerili ziadne clo, aj ked objednavka bola celkom vysoka. :D Dufam, ze to nezakriknem :roll:

Takze maximalna spokojnost po prvykrat.

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

eva33
Nováček 9 příspěvků 13.08.08 17:24

Ahojky, když sem si tam objednala poprvé, tak mi clo nenapařili, ale pak pokaždé asi 150Kč. Jsou pečliví… :evil: Na jakou mailovou adresu se posílá ten výměr? na orders, info…? Dík předem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 13.08.08 20:35

Já to posílám na info, zatím úspěšně :wink:

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist