www.theperfumedcourt.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 23.12.07 19:08

odstřiky za slušnou cenu. Jaké jsou Vaše zkušenosti, event. co doporučujete k objednání?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.12.07 19:17

Chava - mně to připadá šíleně drahé, ale je fakt, že moc jiných možností kde sehnat odstřiky asi nemáme…Raději objednávám vzorky na parfumebay nebo ausliebezumduft . Ausliebe jsou taky drazí, ale vzorek je 2ml s rozprašovačem a dojde do 7mi dnů. Co objednat záleží na Tvých zálibách a preferencích…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 23.12.07 19:40

Kerze - 2 mll je mi málo. Já vím, odstřik je vždycky drahý, ovšem na druhou stranu , třeba Artisáni dělají u některých vůní jen stovky /2 500 Kč / a to je pecka finanční i množstevní.Nějak jsem blíže ještě nepátrala, nabízejí ti Němci i větší množství než 2 mll?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.12.07 20:02

Ne, buď vzorek nebo celý flakón. Odstřik, třeba 10 ml, nedělají - škoda no. A co z Artisanů chceš koupit? Myslím odstřik? Nepsala tady benvenuta, že se dají sehnat odstřiky i na MUA nebo ebuy?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 23.12.07 20:03

už jsem objednala 8 mll La Haie, chytám se i na Murasaki od Shiseida.V podstatě jinak nesehnatelná vůně.A co je to MUA? Dáš mi, prosím, event. odkaz?

Silis
Učednice 200 příspěvků 23.12.07 20:10

Na MUA seženete vzorky i odstřiky jenom formou výměny. Pokud najdete někoho, kdo má to, co chcete, zkontaktujete si ho a on mrkne na to, co mu můžete nabídnout vy, a buď chce, nebo nechce. Zatím jsem měla samé dobré zkušenosti, až na jednu, která mi stále neposlala vzorky, které slíbila… http://makeupalley.com/

Najedete si na SWAP, a pak už hledáte, kdo má to, co chcete:)

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 23.12.07 20:13

Silis - tak tudy cesta nevede, nemám na výměnu nic extra.Netušíte, jak moc jsou u odstřiků z Perfumedcourt bdělí naši celníci? Flakonk je malý, nenápadný, ale cena na krabičce může být vyšší než 623 Kč, což je bezcelní limit.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 28.12.07 09:33

tak právě mi dorazil balíček s odstřikem Artisánů La Haie z Perfumedcourt - v pořádku, bez cla.V balíčku krásný zelený pytlíček,v něm flakonek a pro potěšení chuťových buněk ještě krabička se žvýkačkami.Funguje to, už si brousím zuby na další vůničku.Dát za flakon 100 mll 2500 Kč se mi nechce, i když to vyjde v přepočtu levněji.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist