www.xparfemy.cz

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.06.08 16:58
www.xparfemy.cz

www.xparfemy.cz

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 87 Další »
Reakce:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.06.08 16:47

Dnes jsem od nich obdržela vůničku. Objednávala jsem o víkendu (v sobotu), a dnes ji mám doma. Dostala jsem informační email o vyřízení a expedici a pohybu balíčku. Cena byla nejlepší na na celém netu, tak spokojenost. Hodnotím kladně :)

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4738 příspěvků 21.06.08 09:28

V sobotu ráno zazvonil pošťák s naducanou obálkou, objednáváno před dvěma dny. Cena oproti jinde nepatrně nižší, sice bez vzorečku, ale spokojenost za rychlost.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 21.06.08 09:34

Moje hodnocení je stejné,jaké napsala Atyzek,oceňuju informační emaily,které posílají bez nutnosti nahlížet na stránky a přihlašovat se,pro sledování stavu objednávky.Po­dotýkám,můj parfém nebyl v obálce,ale v krabici,skvěle zabalen.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.09.08 11:48

Mám u nich právě objednáno a přesně, jak píšete, oceňuji informační maily o stavu dodávky. Až balíček přijde, napíšu víc :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

arabbela
Nováček 6 příspěvků 16.12.08 15:01
No u mne žádná sláva...

Od 3. prosince mám objednané parfémy na těchto stránkách. Ale bohužel mi do dnešního dne nebyl zaslán ani žádný email o stavu objednávky. Sama jsem je musela urgovat, zda je všechno v pořádku, na tento e-mail mi odpověděli, že snad do vánoc bude objednávka vyřízena i doručena. No nějak mě zaráží to, že jak uvádíte potvrzení objednávek a další postupy, že hnedka dávali vědět na mail. Mně opravdu nic…jsem z toho docela nervozni. Vím, že vánoce jsou za dveřmi, ale měsíc čekat na objednávku mi přijde dost divné. Dnes na stránkách dokonce uváději, že telefonní linka (ani neuvedena) byla z technických důvodů odpojena. Každopádně dám vědět, jak jsem dopadla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

arabbela
Nováček 6 příspěvků 17.12.08 08:48

No takže, včera mi došel mailík s tímto textem:
„Komentáře pro Vaši objednávku: Dobry den, Velmi se omlovame ale Vasi
objednavku jiz nejsme schopni dorucit do Vanoc, z tohoto duvodu Vasi
objednavku Stornujeme.“

Jsem myslela, že se mi to snad zdá.
To co píší na svých stránkách není vůbec pravda: „Z důvodů velkého počtu objednávek expedujeme do 4-12pracovních dnů. Objednávky na Vánoce 2008 je nutné učinit co nejdříve nejzději do !5.12.!“. A ještě tam mají hrubky.
Hm, myslím, že tohle je beze slov. Dostala jsem ale pěkný vztek. Proč mě třeba neiformovali, že nestihnou doručení do vánoc, ale zda-li by mi nevadilo pozdější doručení…na místo toho si klidně sami objednávku stornují.
Spíše bych řekla, že dané parfémy nejsou vůbec schopni dodat a už ne zřejmě ani za tu cenu, proto to storno. No naštěstí jsem ráda, že s tímto obchodem nemám co dočinění. Je spousta jiných, kde si zákazníka váží.
Takže já dodávám k tomuto obchodu nespokojenost.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 17.12.08 09:28

Objednávala jsem jednou. Poslali mi mail s tím, že objednávku odesílali, tak jsem čekala asi týden a stále nic.Zavolala jsem tam tedy a paní mi řekla, že balíček neodesílali, že vůně není na skladě. Nakonec vůni sehnali, tak jsem byla ráda..

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.12.08 23:16

Ptala jsem se v komentáři, ať mi dají co nejdříve věfět, zda mají daný parfém na skladě… Neodpověděli…ob­jednávku jsem zrušila…a dodnes neodpověděli…laxní, opravdu laxní přístup :roll:

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dayah
Nováček 2 příspěvky 30.12.08 19:34

Také mi zrušili jednu objednávku a i poté co mi napsali, že zboží není dostupné ji měli v nabídce. Podruhé mi přišel parfém bez celofánu a když jsem se dožadovala vysvětlení, mylo mi oznámeno, že tak parfém získali od dodavatele. Na druhou stranu to byl originál a přišel cca do 14 dnů.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.01.09 16:46

moje asi 3 objednávka, celková spokojenost,vždy včas dodali i se vzorkem,dobře zabaleno,skvělá cena.Takže chválím :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 08.01.09 23:10

Můžu taky pochválit..
Došla mi vůně v koncentraci edt, účtovaná byla edp … Pan majitel se omluvil, slíbil okamžité řešení - vrácení rozdílu. Během chvilky se mi skutečně ozvali, vyřídili jsme okamžitě, peníze mi byly připsány týž den.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Silvi
Učednice 147 příspěvků 16.01.09 16:59

panebože! 7. prosince jsem si objednala organzu a ještě mi nepřišla, zato s ímejly nešetří, radši bych byla, aby konečně poslali tu organzu místo mejlů. no příští týden podle jejich zpráv by měla přijít :roll: :?

19.1.09
tak už mi to přišlo a můžu říct, že jsem už předtím dostala pečlivěji zabalený balík.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Uživatel je onlineDejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 04.02.09 20:18

Včera večer jsem objednala dva parfémy. Dnes přišel mail:
Komentáře pro Vaši objednávku: Vážená zákaznice, Vámi vybrané parfémy nejsou
momentálně na českém trhu dostupné a
bohužel se nám nepodařilo je pro Vás získat ani v zahraničí, omlouváme se.
Považujte proto prosím objednávku
za nezávaznou, resp. zrušenou. Pokud by se parfém znovu objevil, budeme Vás
o tom informovat a v případě
Vašeho zájmu objednávku aktualizujeme. Přejeme hezký den.
Pozn: V nejbližších týdnech bychom měli naskladňovat nové zboží ze
zahraničí, pokud by nám Váš produkt
přišel, budeme Vás kontaktovat.

Parfémy jsou stále v nabídce. :mrgreen:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Misa
Učednice 75 příspěvků 05.02.09 09:45

Dejno, buď ráda, že máš hned jasno, já jsem tuhle odpověď dostala za týden a parfém je samozřejmě v nabídce. Proto mě překvapila zpráva, že bombardují zákazníky emaily. Nabyla jsem pocit, že některé internetové parfumerie, které nabízejí zajímavé značky a levněji než ostatní, toto zboží vůbec nemají a nejsou schopny je dodat.

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 87 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist