Xeryus Rouge od Givenchy jaká je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 17.03.09 23:10
Xeryus Rouge od Givenchy jaká je?

ahoj,zajímala by mě tahle vůně pro pány,jaká je?přibližte prosím někdo kdo ji zná.díky moc

Na poličce 35 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Reakce:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 18.03.09 12:29

mna by to tiez zaujimalo,,ja som ju sice este neskusal, ale podla opisov by to malo vonat podobne ako joop homme, a ten je podla mna skvely

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 30.03.09 13:04

Bohužel nevím, jak voní Joop Homme, ale Xeryus Rouge je skvělá! Mně se líbí moc, je mužná, dřevitá, kořeněná a k sežrání. Chce to zkusit :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Cova
Nováček 2 příspěvky 08.04.09 12:08

Vzhledem k tomu, že Givenchy je dlouhodobě moje nejoblíbenější značka a Xeryus Rouge „nejvíc nejlepší“ vůně, tak zřejmě nemá smysl pokračovat… Nasládlá, kořeněná, sametově teplá s orientálním nádechem. Moc rád mám i Givenchy Pour Homme a Pí, naopak Xeryus vůbec nemusím, pižmo (?) je v ní na můj vkus hodně dominantní…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.04.09 22:15

Givenchy pour Homme jsem nedávno manželovi kupovala, nosí ho rád. Nevím proč, ale Xeryus Rouge jsem si netroufla koupit, i když už se mi dlouho líbil. Myslela jsem, že to bude na manžela moc sladké nebo kořeněné, že mu to zkrátka nesedne. Ale ouha. Zrovna dnes jsem mu z parfumerky přinesla pár papírků a jasně u něj zvítězila Xeryus Rouge. Takže příští nákup je jasný :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

IAMmagical
Nováček 12 příspěvků 28.04.09 19:45

Tak mne prave dorazil 100ml tester givenchy Xeryus Rouge… No nie je to podla mojho gusta, asi pred najblizsim nakupom porozmyslam, ci si este kupim nieco na slepo, na zaklade recenzii :roll: Zo zaciatku ma doslova sokovala (ale zas neviem co som cakal), teraz sa da zniest, ale zatial to laska medzi nami nie je :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.04.09 17:40

:oops: (edited 2012)

Příspěvek upraven 30.07.12 v 18:00

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

IAMmagical
Nováček 12 příspěvků 12.05.09 23:27

Ja by som túto voňu opísal tak, že chvíľku som ju miloval a následne nenávidel. Niečo sa mi na nej veľmi páčilo, ku koncu na mňa posobila ako veľmi dobrá aviváž ak dobre pamätám… ale niečo mi na nej veľmi vadilo. Na basenotes je v jednej z reakcií:„…This is one of the only fragrances that has made me physically ill…“ a ja som asi druhý človek na svete, ktorý sa može pod to podpísať :) Neviem čím to bolo, ale pri tejto voni sa mi počase ako keby točila hlava… necítil som sa veľmi v pohode. Naopak moj otec si ju dával v množstvách, kde by som ja asi pomaly omdlieval a nič. Niečo v jej zložení mi prekáža, a možno keby „to“ tam nebolo, čo mi vadí, tak by som ju nepredal. Na záver mi napáda scénka z Gilmore girls, keď Lorelai vraví Chrisovi:„…I need you to know…that you're the man…I want to want…“, a tak nejako to dopadlo aj so mnou a Xeryus Rouge :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 15.07.09 11:02

no tak ja po dlhodobejsom testovani sa priklanam k nazoru ze xeryus rouge urcite nie je taka sexy vona ako ho vsade vychvaluju…a suhlasim s predoslym nazorom - ano tuctovka!! aspon pre mna,,, nie je vyslovene zla, zenam sa paci, ale nie je to vona pri ktorej by som zazival euforicke stavy..mozno casom zmenm nazor,,, uvidime

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

filmagor
Učednice 58 příspěvků 28.07.12 19:45

Aký je rozdiel medzi vintage verziou a dvoma reformuláciami? Mal by pre mňa niekto odstrek aspoň jednej verzie?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21248 příspěvků 29.07.12 10:20

Negativa: Vintage pro mne po určité době nošení trýznivý a zčásti nudný bolehlav, současná verze zkažené ovoce. Jasně a stručně: NE!

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.07.12 11:10

Za mě jednoznačné ANO…úžasná vůně jak v zimě, tak do veder, s krásným ovocem a nevím, jestli je to ten kaktus, co jí dodává jedinečnost, ale zřejmě ano…navíc není ani „lehká“ ani „těžká“, ale prostě „tak akorát“

určitá podobnost s Joopem tam je, hlavně v jisté nasládlosti, která se projeví nejvíc právě v horkém počasí - ovšem typově se od sebe obě vůně dost liší

vzdáleně se ji podobná i Laura Biagiotti Due Uomo

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 30.07.12 10:16

Suhlasim s Frantatata. Pre mna je Xeryus Rouge typicky priklad vone aku nemusim(a to su sladke vone moj najoblubenejsi zaner). Na moj vkus prilis sladke, prilis synteticke, prilis „vonavkove“ a cukrikove. Vonia to skor ako tuctovy deospray pre zeny z 90tych rokov.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 30.07.12 18:03

Neumíte to prostě nosit…no :nevim: :D ;) :mrgreen:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist