*YARDLEY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 22.05.09 22:27
*YARDLEY

Máte někdo vyzkoušenou tuto britskou kosmetiku? Hlavně parfémy, samozřejmě :D . Hlavně mě zaujala English Rose a Lavender, navíc se dají koupit na cheapsmells hodně levně. http://www.cheapsmells.com/productPagin … nd=Yardley

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ukázat značku Yardley

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.05.09 22:48

Mám tělový pudr pomerančový květ, voní pěkně. Vůně jsem zatím nezkoušela.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.05.09 22:59

táta kdysi měl od Yardley nějakou kolínskou, mám pocit, že Black Label, kterou považuje za nejlepší z těch, které zatím kdy měl 8) :) ale v ČR je nesehnatelná :cry:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 22.05.09 23:44
FlirtBoy píše:
táta kdysi měl od Yardley nějakou kolínskou, mám pocit, že Black Label, kterou považuje za nejlepší z těch, které zatím kdy měl 8) :) ale v ČR je nesehnatelná :cry:

není to tento: http://scentdirect.com/scent.php?… ?
Jinak v ČR asi Yardley není k dostání vůbec, aspoň na českých webech o něm není ani zmínka. Ale třeba na basenotes mají Lavender, Rose a spol. samá pozitivní hodnocení.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.05.09 00:29

ano, to bude on…taky jsem ho už dřív zkoušel hledat :) :cry:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

římanka
Učednice 90 příspěvků 23.05.09 11:38

taky by mě to docela zajímalo, levanduli mam ráda … jestli si to někdo koupíte, dejte vědět co a jak … zrovna za pár týdnů jedu do anglie, asi to tam omrknu:-))

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 23.05.09 11:48
římanka píše:
taky by mě to docela zajímalo, levanduli mam ráda … jestli si to někdo koupíte, dejte vědět co a jak … zrovna za pár týdnů jedu do anglie, asi to tam omrknu:-))

Jo to se někdo má.. :D Ta levandule je prý hodně autentická a spíš unisexová. A růže taky vypadá hodně dobře a zdá se mi, že ji tady na foru před pár měsíci někdo nabízel k prodeji, ale už nevím kdo..

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 23.05.09 11:58

Jo, levandule je pěkná. Já mám od nich vyzkoušené 3 vůně: levanduli(Laven­der), ta je pěkná, ale já osobně mám levanduli radši normální sušenou, konvalinku (Lily of the walley), krásná, voní dobře, jako ty lesní konvalinky a pak Honeysuckle. Ta je pro mě nejkrásnější. Voní jak rozkvetlá medová louka.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 23.05.09 14:29

Holky Rose jsem prodávala, je opravdu pěkná, ale na mě moc růže.. :lol: Levanduli jsem očuchávala v Rakousích, ale jen mýdla, ale přesto mne zaujala :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 23.05.09 14:38

Yardley prodávají i tady, ale ta pošta

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 23.05.09 14:48

Od Yardley jsem měla vůni s názvem So…? (ano, takhle zvláštně se to jmenovalo). Dostala jsem ji od mého partnera v tanečních, už je to 11 let :shock: Letí to! :) Dodnes mám schovaný hranatý flakonek s půlkruhovým červenočerným víčkem, rozprašovač stále voní. Byla to moc příjemná vůně, netuším, kde ji tenkrát tanečník sehnal, tipuju, že to kupovala jeho maminka :D

Na poličce 52 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 23.05.09 15:07

Objednávala jsem kamarádce levanduli - voní hezky. Uvažuju na léto o levandulovém pu­dru.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 23.05.09 17:14
fiore píše:
Holky Rose jsem prodávala, je opravdu pěkná, ale na mě moc růže.. :lol: Levanduli jsem očuchávala v Rakousích, ale jen mýdla, ale přesto mne zaujala :wink:

A mohla bys ji k něčemu přirovnat? Je to spíš růže do pudrova, jak v Bulgari Rose Essentielle nebo spíš svěží jako Rumeur 2 Rose? Nebo něco jako Rose P.Smith?

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 25.05.09 14:57

Dřív se Yardley dal koupit v Kotvě a potom měl jednu firemní prodejnu někde ve Vršovicích. Jejich soliflory byly senzační a jako živé, měla jsem jich několik, a taky několik rtěnek. Krémy a makeupy taky nebyly špatné. Jen na tu růži si bohužel moc nevzpomínám.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 25.05.09 15:17

Tak na českém webu se dá něco koupit tady: http://www.uleontynky.cz/levandule/esho … NDULE-RUZE

Ale toaletku tam mají jenom levanduli a oproti cheapsmells dvakrát tak drahou..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist