Yardley Orange Blossom pudr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.08.07 20:51

Zatoužila jsem po tělovém pudru, nejdřív jsem chtěla od nějakého parfému (třeba Shalimar, ten je k dispozici i v pudrové verzi), ale protože jsou většinou dost drahé, koupila jsem si nakonec tenhle. Najdete ho tady: http://www.yardleylondon.co.uk/…y_range.html

Vybírala jsem dlouho, protože taková konvalinka nebo maliny s vanilkou, to bych si taky dala líbit :) ale nakonec vyhrál můj oblíbený pomerančový květ a musím říct, že jsem nadšená. Voní přesně tak, jak jsem si představovala, krásná svěží květinová vůně. Jsem v pokušení objednat si k němu i toaletku. A jakmile ho vyplácám, beru další. Jen škoda, že mě to nenapadlo hned na začátku léta…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 26.08.07 21:12

Ahoj Ado, nevíš, kolik je poštovné do ČR ? Stránky mě nadchly, přemýšlím o jasmínu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.08.07 21:22

Objednávala jsem na anglické eBay, ze stránek Yardley to koupit nejde. Pudr mě vyšel asi na 420 korun i s poštovným.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 26.08.07 21:23

Oni tam mají nějaký odkaz na distibutora pro Evropu, nezkoušela jsi to tam ? Přiznám se, že jsem stránky jen tak prolétla zrakem, nic nepřekládala.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Gudrun  26.08.07 22:19

A jakou mají dodací lhůtu? Přiznám se, že mi dost vadí, že se Yardley přestala dovážet do Česka.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.08.07 22:39

Přišlo mi to asi za 4 dny. Českého distributora jsem se ani nesnažila hledat, to bych na ten pudr čekala dva týdny. A ani ho v nabídce neměl… Zlatá eBay :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist