*YLANG-YLANG

Naja 11.09.08 08:34

*YLANG-YLANG

Kočky, prosím, poraďte mi, ve které vůni je dominující ylang-ylang? Podle databáze jsem si našla Organzu, zkoušela jsem jí kdysi dávno, tak jsem se včera vypravila k nám do Fannu a oni jí neměli!!! :evil: Hoďte mi ještě nějaké typy, dík.

Reklama

zdensy 11.09.08 08:41

V Songes od Annick Goutal, ale je strašná, nekupuj naslepo.

Kerze 11.09.08 08:50

Mně připadá Songes úžasná, bezkonkurenční k blížícím se podzimním plískavicím a romantickému pošmournu…ale naslepo asi raději opravdu ne. Je taková, že buď ji miluješ nebo nesnášíš…Ylang je ale v obrovském množství parfému - z květinovek snad v 80%…

Ada 11.09.08 09:38

Mně se Songes taky líbila :)

Mnohem výraznější než v Organze je ylang-ylang v Organze First Light, ale nevím, jestli je ještě někde k sehnání. Je fakt pěkná.

Naja 11.09.08 10:06

Děkuji všem.

maricka 11.09.08 12:15

...

V Lanvin Arpege je hodně výrazný…ale opravdu, je v mnoha květinových vůních, zejména těch těžších nebo výraznějších.

Irena 11.09.08 16:45

Chanel No. 5 EDP, hlavně ze začátku, dále Samsara, Jil Sander Sun a taky Cashmere mist EDP.

Barbarra 11.09.08 17:02

Songes opravdu není dobrý tip na nákup naslepu, každopádně je tam ylang-ylang pořádná porce. Mě se líbí, ale v teplejším počasí bych ho nesnesla.

pichjit 16.09.08 19:25

Pro mne jednoznačně v Mahoře! :wink:

Dalia 04.07.11 05:21

Pro mě je nejhezčí ylang v Songes a samozřejmě v Mahoře je také krasný.

Mandorla 22.04.14 10:53

Potrebovala by som poradiť pri hľadaní špecifickej vône, ktorú už dlhšie neviem dostať z hlavy… :roll: Totiž, strašne sa mi zapáčila Colonia Assoluta- no len v tej fáze po nejakých dvoch hodinách, keď je akási maslovo krémová, možno by ste ju vy opísali ako vôňu starého holičstva. Bylinky a citrusy v úvode ma veľmi neberú a myslela som si, že za tú maslovosť môže byť zodpovedný ylang-ylang (preto to píšem tu :) ) Ylang-ylang, alebo možno vetiver, keďže sa mi kedysi z rovnakého dôvodu páčila Eau du Gouverneur (neviem, či to pomôže). Ďakujem za odporúčania :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist