YR - So Elixir EDP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 04.11.09 21:18
YR - So Elixir EDP

Dnes jsem k ní u YR čichala a přišla mi dost podobná Chanel Chance. Jelikož Chance jsem si příliš neoblíbila, tak ani tato asi mou favoritkou nebude… Nyní ji mají v akci tuším za 890,– a k tomu 15ml kabelkového sprejíku zdarma. Výdrž mi přijde ucházející, na ruce už ho mám cca 4 hodiny a stále je cítit.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 04.11.09 21:22

Zrovna teď jsem chtěla tohle téma založit :) .. Mně se zdá vůně moc pěkná. Rocher překvapil. Je to zvláštní, ale připomímá mi procházku letní přírodou. Cítím seno a rozkvetlou louku.. Zatím ji mám jen na papírku. Musím zkusit na kůži.

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.11.09 21:50

aha… tak to nemusím spěchat :lol: podle složení z reklamního letáku jsem doufala, že to bude něco těžšího.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 04.11.09 22:38

…kategorie líbivek…= mně se nelíbí.
YR má mnohem hezčí jiné vůně!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 04.11.09 22:49

Příšernost, YR má fakt lepší vůně.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 05.11.09 07:23

Já bych ji hned nezavrhovala. I když je jasné, že se nebude líbit milovnicím výrazných vůní. Mohla by se líbit těm, co mají rádi (y) Daisy od M. Jacobse. Zrovna teď po nějakém takovém úlomku léta toužím.

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.11.09 08:26

Levnější náhradu Chance bych brala… já ji nemusím, ale ten můj ano. Uvidíme…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 05.11.09 09:33

Tak na tuhle vůni jsem byla zvědavá a vyzkouším ji, i když je mi jasné, že to asi nebude pro mě to pravé - čekala jsem něco dřevitého, kořeněného…YR má občas povedené vůně, třeba Rose Absolue nebo Iris Noir jsou myslím velmi kvalitní i co se týká výdrže.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 05.11.09 18:44

Na mně byla strašně chemická. Začátek mně zaujal, ale pak to nešlo :?

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.11.09 22:47

Naprosto zaměnitelná s čímkoli.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 06.11.09 07:04

Ještě jsem ji nezkoušela na kůži, jen na papírku, a tam mě nijak neuchvátila ale ani neodradila. Třeba Rose Absolue mě kdysi dostala na první počich u této to zřejmě nehrozí. :)

Mimochodem, mě bylo prodavačkou v YR řečeno, že by to měla být vůně podobná Coco Mademoiselle od Chanelu.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 06.11.09 07:05
Arnika píše:
Tak na tuhle vůni jsem byla zvědavá a vyzkouším ji, i když je mi jasné, že to asi nebude pro mě to pravé - čekala jsem něco dřevitého, kořeněného…YR má občas povedené vůně, třeba Rose Absolue nebo Iris Noir jsou myslím velmi kvalitní i co se týká výdrže.
Souhlasím, obě vůně, které uvádíš jsou velmi pěkné a skutečně drží. :P
Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.11.09 09:17

Proč u nás YR neprodává Venice a Ispahan , když v zahraničí běžně jsou ?! Já je chcííí… :hyster:
Ispahan kdysi vypadal takto 

dnes takto

The house of Yves Rocher presents a reedition of perfume Ispahan 1977, specially for all its fans. This is a limited number and has been available since autumn 2008. The perfume was inspired by dark nights of the Orient and it offers fragrant harmony of ylang ylang, spices and vanilla, which seduces mysteriously. The perfume opens with mandarin and bergamot, while base notes include benzoin, tonka, nutmeg and rich vanilla aromas. The new edition arrives in an elegant, glass bottle, as 50 ml.
Venice kdysi

a teď Venise ?!

Venice by Yves Rocher is a oriental floral fragrance for women. Venice was launched in 1986. middle notes are vanilla, jasmine and rose; base notes are sandalwood, musk and oakmoss.

Oba krásné orienty… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 06.11.09 09:22
Dalia píše:
Ještě jsem ji nezkoušela na kůži, jen na papírku, a tam mě nijak neuchvátila ale ani neodradila. Třeba Rose Absolue mě kdysi dostala na první počich u této to zřejmě nehrozí. :)Mimochodem, mě bylo prodavačkou v YR řečeno, že by to měla být vůně podobná Coco Mademoiselle od Chanelu.

Prý to dělal stejný návrhář jako Chance nebo Coco M. taky mi to bylo řečeno. Myslíte, že je to pravda?

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.11.09 12:06

Širín:
To nevím, namátkou /pokud se dobře dívám a informace na fragrantice nejsou mylné/ by to pravda nebyla:
So Elixir is composed by three famous noses: Olivier Cresp, Marie Salamagne and Jacques Cavallier.
Ale obecně u YR-prodavaček by mne případné zcestné informace moc nepřekvapily. Tato nová vůně se zřejmě moc dobře neprodává, neboť prodavačky ji netaktně, drze a vlezle každému nutily rovnou ke koupi :roll: Vůbec poslední dobou mám z YR samé nepěkné zážitky, člověk je tlačen do nákupů za každou cenu, když odcházela bez nákupu paní přede mnou - milá prodavačka koulela očima a ptala se jí, jaktože nic nekupuje, že mají plno krásných věcí /příjemný tón hlasu také neměla/ :roll: :twisted: Na mne zkoušela totéž, takže do YR už moc chodit nebudu, není to poprvé, co jsem viděla takové nepěkné chování - a přitvrzují. Musím říct, že přese všechny vady je ve srovnání s tímto přístupem parfumeriový personál výborný.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist