Ysatis Givenchy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BLONDY
Nováček 2 příspěvky 04.12.08 15:28
Ysatis Givenchy

Jsem ráda,že vzniklo tohle fórum.Pořád si přečítám různé recenze a přemýšlím jak všechno pochopit,když opravdu neznám jak co voní.Loni jsem v autobuse ucítila nádhernou vůni,nedalo mi to a zeptala jsem se dívky,čím tak krásně voní.Pověděla mi že Eternity.Hned jsem si ji koupila a jsem s ní spokojená.Chtěla jsem si ale koupit ještě nějaký jiný.Jen tak podle recenzí jsem se nadchla por juicy couture.Objednala si hnedle 100ml.Velice jsem byla zklamaná,vlastně jsem.Není to nic pro mě.Je velmi sladká a taková moc nápadná.Teď mi jedna paní tady z adanetu nabídla výměnu za 50ml Ysatis Givenchy .Prosím o radu,zase nevím, jestli neudělám špatně.Jsem blondýna a nesnáším sladké vůně.Líbíse mi i lanvin eclat,prostě prosím o radu,co si pořídit.Díky moc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.12.08 15:32

Tak si přečti recenzi na Ysatis v databázi,ale podle mě je to dost silná pecka a když se Ti líbí Eclat Lanvin,tak nevím nevím. :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

BLONDY
Nováček 2 příspěvky 04.12.08 15:48

no taky mě to napadlo,že jsem asi šlápla do H…:o)),teda ještě nešlápla,takže dí­ky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.12.08 16:02

Tak ji někde vyzkoušej,jestli to jde a máš to. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 04.12.08 16:47
ysatis

jestli Eclat a Eternity,tak Ysatis rozhodně nee,to byla síla i na mě,a to já něco vydržím! :vomit:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 04.12.08 16:54

Ysatis je krásná vůně, ale dost silná, klasická elegantní chypré. Ale samozřejmě nejlépe vyzkoušet, alespoň vzoreček.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 04.12.08 18:00

Urcite vyskusat, silna mydlovka :conf:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.12.08 18:08
BLONDY píše:
no taky mě to napadlo,že jsem asi šlápla do H…:o)),teda ještě nešlápla,takže dí­ky.

Blondy - koukni se tady na burzu a opatři si pár vzorečků, ať máš představu. Za vzorečky tolik nedáš a pak si koupíš, co se ti zalíbí. Lepší, než vyhodit dost peněz za flakon, který se ti pak nelíbí.
Ysatis je dost SILNÁ pecka. Ale třeba by se ti i líbila - zkus vzorek.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 15.12.08 14:20

Znáte někdo Ysatis Iris? Zkoušela jsem včera ten klasický, je to krásná chypre vůně, ale přece jen se mi zdá na mě dost usedlá. Zajímal by mě Ysatis Iris, podstata klasického Ysatisu tam prý je, ale snad má být odlehčenější a ovocnější, poradíte někdo? Díky :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.12.08 15:05
Veverka píše:
Znáte někdo Ysatis Iris? Zkoušela jsem včera ten klasický, je to krásná chypre vůně, ale přece jen se mi zdá na mě dost usedlá. Zajímal by mě Ysatis Iris, podstata klasického Ysatisu tam prý je, ale snad má být odlehčenější a ovocnější, poradíte někdo? Díky :wink:

jo měla jsem ho a zdál se mi takový trochu moc elegantní a neúsměvný, ale jinak je to nádherná vůně, ale už je to asi dva roky, tak teď bych měla možná jiný názor.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 15.12.08 15:22

katerinka - díky :) , asi to risknu na „slepáka“, uvidíme :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 23.11.09 21:44
Světluška píše:
Ysatis je krásná vůně, ale dost silná, klasická elegantní chypré. Ale samozřejmě nejlépe vyzkoušet, alespoň vzoreček.
Zkusila jsem, byla velmi zvědavá jelikož podle Knihy parfémů by se měl Ysatis hodit k mému znamení … no, ke znamení možná, ale ke mně spíš nee. :? Háže na mě pánský tón a to já nemusím.
Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6772 příspěvků 21.06.15 19:00

Někde jsem četla, že by Ysatis měl být podobný Byzanci, vnímáte to tak někdo?

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 10 parfémů

ijáček  21.06.15 19:16

@mmaat Já teda ne. Sice jsou obě chypre, ale v Byzanci jsou aldehydy na prvním místě a štípou mě v nose, kdežto v Ysatis je na prvním místě ylang-ylang a ty aldehydy jsou někde v pozadí.

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6772 příspěvků 21.06.15 19:18

@ijáček díky, asi budu muset někde zkusit

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist