YSL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.01.08 14:05

Chtěla bych téma věnovat této značce, jak jste na tom? Máte nějaké jejich oblíbené kusy? Mně se líbí Paris, už dlouho uvažuji o koupi. Připadá mi velice sexy. Na druhou stranu taková Baby doll nebo jak se to jmenuje, je přesně typ vůně kterou nemusím, už jen ten flakon mi vadí. Ale dobře mi voní i In love again, znáte někdo obě verze? Tady mají jen tu jasmínovou a asi o ni byl o vánocích dost velký zájem, zajímala by mě ta druhá verze.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 15.01.08 14:13

No já třeba už dlouho toužím po Cinémě, ale je pekelně drahá. Nebo spíš po ní, za ty peníze, netoužím až tak moc…ale chtěla bych ji :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 15.01.08 14:41

Cinému jsem měla , koupila jsem si jí hlavně kvúli vanilce , ale i když jsem vanilku na papírku při zkoušení cítila , tak na mě jsou to jenom citrusy . Putovala dál , ale jinak je to pěkná vůně .

http://drogerie.shop.jednorozec.cz/zboz … %20Laurent

Koukni sem , tady ta cena není až tak vysoká …

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.01.08 14:49

Prosím tě, kolik je na tom jednorožci poštovné, teda jestli nějaké je… Dík.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 15.01.08 15:03

Právě, o tu vanilku mi jde :) Ale ta cena je prostě…no teď si ji rozhodně v brzké době nekoupím. Poštovné tam je tuším 89 Kč.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 15.01.08 15:23

Poštovné na Jednorožci je 89 Kč a při placení převodem 74 Kč . Posílají do týdne .

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.01.08 16:02

Je zajímavé, že YSL je jedna z mála značek, od které jsem nikdy neměla ani flakonek a ořitom se mi líbí většina jejího sortimentu…Nu, Cinéma, Opium i jeho verze nejnověji Elle…nevím, proč jsem si nikdy nic nekoupila…?!

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdenali  16.01.08 07:47

Paris a Opium patří k mým znejmilejším. Obojí je okolím vnímáno jako velmi sexy. Zvláštně se na mně rozvoní Opium (mám edp) - několikrát jsem byla dotázána, čím úžásným že to voním a nikdo nepoznával a nevěřil , že je to O. Vůbec to není ten známý bolehlav, popisovaný v některých ohlasech.

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 16.01.08 08:05

Měla jsem jednou Yvresse, ta byla krásná, nevšední a hodně dobře držela, jako asi všechny vůně od YSL. Líbilo se mi taky Opium, už je to delší dobu, musím zase někdy vyzkoušet. Cinema není špatná, ale netoužím po ní /zatím/. Ještě mě zajímá Nu. Nevíte, je běžně v řetězcích Sephory, Fannu..

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.01.08 08:43

Já mám doma Yvresse a jsem s ní velmi spokojená. V práci jsem byla už několikrát pochválená, že krásně voním :-)). Je to skvělý držák a stačí opravdu jen malinko stříknout a voním skoro celý den.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 16.01.08 11:31

YSL je moje velmi oblíbená značka. Na léto je bezvadná In love Again, navíc na mne působí vesele a hned mám lepší náladu. Paris je taková nóbl vůně, drží hlavně na kožešinách a v kombinaci s nimi působí opravdu luxusně. Nu je pro mne vůně arabského Orientu, přitažlivá a vánoční vůně. Kupodivu sem mohla i Baby Doll, taky taková ovocně jiskřivá vůně. Asi nejvíc mi padla do noty Cinéma… k té se musím vrátit znova, a nyní sem zkoušela tu novou Elle, taky je hezká, ale přijde mi něco mezi Cinéma a Baby Doll. Opium a Yvresse se mi sice líbí, ale nevím, zda bych je mohla nosit.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.01.08 11:38

Mě se od YSL líbí téměř vše, ale skoro nic bych nemohla nosit. Mám limitky Paris Paris Jardins Romantiques, ta se mi líbí hodně. Je tam cítit vůně čerstvě posečené trávy. Krásně se rozvíjí hlavně za deště a když je vyšší vzdušná vlhkost. Je taková málo sladká, osvěžující, což mi vyhovuje. Naslepo jsem koupila Paris Roses des Verges, ale ta mi už tak nesedí. Vadí mi tam ta hruška nejspíš a taky už není tak svěží jako Paris Paris Jardins Romantiques. I když hodnotím vůně YSL jako hodně povedené, dokonce i Baby Doll se mi líbí, tak nejsou mými favority.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 16.01.08 12:09

Od YSL jsem (kupodivu nic neměla), ale hodně věcí se mi líbí. Opium, Nu, docela i Cinéma, Paris (jak nemám ráda kytky), Yvresse taky není špatná, i když nosit bych ji nemohla. Ale třeba Elle mě vůbec nenadchla, přijde mi, že by se hodila spíš do drogérie…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 16.01.08 12:10
Adéla píše:
Právě, o tu vanilku mi jde :) Ale ta cena je prostě…no teď si ji rozhodně v brzké době nekoupím. Poštovné tam je tuším 89 Kč.

Jestli toužíš po pěkné vanilkové vůni, tak zkus Cristobal od Balenciagy, ta je hodně vanilková, cenově mnohem přijatelnější a je to držák, což se o Cinemě moc říct nedá, navíc je dost předražená. Na mě sice voněla vanilkově, ale připadala mi dost slabá a za chvíli vyvoněla úplně. Jinak se mi od YSL líbí hodně vůní, nedávno jsem objevila Rive Gauche, krásná aldehydovka, taky Paris se mi líbí, ta mě překvapila, protože jsem čekala květinovou vůni, ale na mě voněla 100% jako mýdlo, a to já můžu. Nejdřív mi přišla taková nic moc, jednoduchá, ale za chvíli se mi právě ta nekomplikovanost začala líbit. Opium je krásné a jednou si ho určitě pořídím, je to taková esence orientu. Zvědavá jsem taky na Nu a Yvresse, Adiny recenze mě nalákaly :) Ale ani jedna asi v parfumeriích není, škoda.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.01.08 23:34

Po Yvresse pasiem uz dlho a stale som sa nedostala ani k vzorke.

Od YSL mam najradsej Paris EDT a chyprovku Y. Aj Opium sa mi paci, ale na mojej kozi sa meni na mydlo. In Love Again som kedysi chcela, ale asi by ma zacala skoro nudit, predsa len nie je prilis komplexna - ale ten nazov ma okuzlil!
Dufam, ze ked vyrastiem, zacne Rive Gauche fungovat aj na mne - teraz by som ju nevedela nosit. Mozno je to tym, ze ja som omnoho blizsie duchu laveho brehu Seiny.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist