YSL Baiser de Cinéma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Dadenka
Učednice 35 příspěvků 06.11.08 19:41
YSL Baiser de Cinéma

Zkoušela jste některá? Rozdíl?? :lol:

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 08.11.08 13:53

To by mne taky zajímalo,protože klasickou Cinému miluju,ale ty různé odnože a verze nebývají pokaždé podařené,tak honem,kdo zkoušel? :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 08.11.08 21:56

Mě přišla taková nijaká.

Hezká limitka Cinemy je letní Cinema Festival d´ete (2006). Ostatní se mi nelíbí.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 10.11.08 17:40

Barbarro,jestli se ti taky líbí ta letní verze Festival,jako mně,tak tahle novinka pravděpodobně nebude stát za ,díky za názor.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 10.11.08 20:34

Ne, Baiser de Cinema bych si určitě nekoupila a ani jako dárek bych si ji nenechala. Vyznačuje se mizernou výdrží, leckterá drogerkovka ji předčí nejen co do výdrže, ale i „originality“. Stejně tuctová mi přijde i Scenario d´ete (nevím, jestli to píšu správně).

Festival d´ete je podle mě docela povedená limitka, citrusová s ambrovým základem. Do horka bych si ji asi nevzala, nosím ji spíš v chladnějším počasí.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist