YSL cinema-rozdil Edp/Edt??? PORAĎTE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anisek.c
Nováček 2 příspěvky 01.12.13 21:52
YSL cinema-rozdil Edp/Edt??? PORAĎTE

PROSÍM O RADU,KDO MÁTE ZKUŠENOST S TOUTO VOŇAVKOU.
Moc se mi líbí,mám vzorek eau de parfum,ale je hodně výrazná vůně,přemýšlím o EdT..ale nemůžu sehnat vzorek. Máte někdo představu zda je rozdíl pouze v síle,nebo to má i jiné „tóny“ co do charakteru té voňavky? Prosím poraďte. Děkuji předem. Anna

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Arome Olik
Nováček 7 příspěvků 02.12.13 12:45

Mám edp a jsem spokojená,časem se vám nebude zdát tak výrazná.Není to obtěžující vůně a nosím i v létě

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 02.12.13 14:53

Já je jen zkoušela, EDT jsem v podstatě téměř necítila, EDP je lepší, má i nějakou výdrž.

Rozdílné tóny jsem nezaznamenala­.....EDT mi přišla v podstatě „zbytečná“.....na mě velmi slaboučká, i na jedné paní, na které jsme pak spolu testovaly .
Jo ale pozor, to byl tak květen ?? červen ?? takže ono…bylo teplo a to se hned tento typ vůně jeví „slabší“ než je :think:

jo, p.s. přišla mi poněkud umělá, jako celek, takže nic pro mě, určitě zkoušet, a i v různém počasí

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

anisek.c
Nováček 2 příspěvky 02.12.13 21:03

děkuji za rady a názory :) pořídím si tedy radši EDP :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist