YSL cinema-rozdil Edp/Edt??? PORAĎTE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anisek.c
Nováček 2 příspěvky 01.12.13 21:52
YSL cinema-rozdil Edp/Edt??? PORAĎTE

PROSÍM O RADU,KDO MÁTE ZKUŠENOST S TOUTO VOŇAVKOU.
Moc se mi líbí,mám vzorek eau de parfum,ale je hodně výrazná vůně,přemýšlím o EdT..ale nemůžu sehnat vzorek. Máte někdo představu zda je rozdíl pouze v síle,nebo to má i jiné „tóny“ co do charakteru té voňavky? Prosím poraďte. Děkuji předem. Anna

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Arome Olik
Nováček 7 příspěvků 02.12.13 12:45

Mám edp a jsem spokojená,časem se vám nebude zdát tak výrazná.Není to obtěžující vůně a nosím i v létě

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 02.12.13 14:53

Já je jen zkoušela, EDT jsem v podstatě téměř necítila, EDP je lepší, má i nějakou výdrž.

Rozdílné tóny jsem nezaznamenala­.....EDT mi přišla v podstatě „zbytečná“.....na mě velmi slaboučká, i na jedné paní, na které jsme pak spolu testovaly .
Jo ale pozor, to byl tak květen ?? červen ?? takže ono…bylo teplo a to se hned tento typ vůně jeví „slabší“ než je :think:

jo, p.s. přišla mi poněkud umělá, jako celek, takže nic pro mě, určitě zkoušet, a i v různém počasí

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

anisek.c
Nováček 2 příspěvky 02.12.13 21:03

děkuji za rady a názory :) pořídím si tedy radši EDP :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist