Ysl Elle, Cinema, DKNY Woman Summer - letní limitky 2008

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.05.08 10:10
Ysl Elle, Cinema, DKNY Woman Summer - letní limitky 2008

Tak jsem očichala novou YSL Elle letní verzi a je původní velmi podobná jen výdrž bude asi menší, zase je cenově samozřejmě výhodnější. Cinema letní se mi příliš nelíbí, oproti původní Cinemě kterou mám ráda, v letní mám pocit převládají květiny a chybí tam ta pěkná vanilka ale jako letničku bych ji vůbec neurčila, kdybych nevěděla o jakou vůni jde. No a DKNY Summer byla loňská limitka dle mého názoru šmrncovnější, ta letošní mi přijde opravdu mdlá. Tak nevím, jestli je to moji zálibou v těžších vůních anebo jsou ty letní limitky vždy jen takovým divným odvarem původní vůně a nekoupila bych si žádnou.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 09.05.08 09:18

Souhlasím, že letošní DKNY Summer se nepovedla, nijaká citronková vodička s minimem výdrže :( Loňská byla lepší. Ostatní jsem zatím nezkoušela, ale chystám se :)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist