Ysl Elle, Cinema, DKNY Woman Summer - letní limitky 2008

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.05.08 10:10
Ysl Elle, Cinema, DKNY Woman Summer - letní limitky 2008

Tak jsem očichala novou YSL Elle letní verzi a je původní velmi podobná jen výdrž bude asi menší, zase je cenově samozřejmě výhodnější. Cinema letní se mi příliš nelíbí, oproti původní Cinemě kterou mám ráda, v letní mám pocit převládají květiny a chybí tam ta pěkná vanilka ale jako letničku bych ji vůbec neurčila, kdybych nevěděla o jakou vůni jde. No a DKNY Summer byla loňská limitka dle mého názoru šmrncovnější, ta letošní mi přijde opravdu mdlá. Tak nevím, jestli je to moji zálibou v těžších vůních anebo jsou ty letní limitky vždy jen takovým divným odvarem původní vůně a nekoupila bych si žádnou.

Na poličce 190 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:
 
Evax
Parfémová maniačka 714 příspěvků 09.05.08 09:18

Souhlasím, že letošní DKNY Summer se nepovedla, nijaká citronková vodička s minimem výdrže :( Loňská byla lepší. Ostatní jsem zatím nezkoušela, ale chystám se :)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist