YSL - Paris Pont des Amours, Cerruti - Cerruti 1881 En Fleur

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 06.05.08 00:28
YSL - Paris Pont des Amours, Cerruti - Cerruti 1881 En Fleur

Zkoušely jste už tyhle dvě letošní limitky? Jsou už někde k sehnání? Poslední roky mě limitky těchto vůní dost zaujaly, tak jsem chtěla znát vaše dojmy.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.05.08 11:42

Mě taky, ještě jsem na ně nenarazila, jen o nich čtu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.05.08 10:27

Další vůně, která by mě zajímala je: Rochas Soleil de Rochas. Tu taky nikdo ještě nezkoušel? :wink:

scarlet  08.05.08 15:43

YSL - Paris Pont des Amours jsem zkoušela v dubnu na letišti v Madridu, ale asi ji moc nepopíšu, i když jsem si ji nastříkla a vydržela domů až do Brna. Právě začáteki vůbec nevím, pak byla stejná jako nebo obdobná jako původní Paris, ta loňská limitka byla ze začátku mnohem výraznější až ukřičená.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.05.08 16:11

Samantho, tak mám teď na ruce tu Paris, mají ji v Marionnaud. Dost rychle vyprchává a moc mě nezaujala, musím si ji zkusit znovu, mám totiž na stejné ruce Chanel No.19 a ten vše překřičí. Rozhodně není tak výrazná jako původní Paris.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 09.05.08 16:20

scarlet, Ronno, díky za popis a za typ kde vůni vyzkoušet. Do Marionnaudu zkusím zajít a vyzkoušet. Loňská limitka je dle mého opravdu povedená a tak mě zajímá i ta letošní, ale třeba budu zklamaná, když je taková nevýrazná. I když tedy vedle devatenáctky by asi byla nevýrazná každá druhá :wink:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.05.08 16:32

Já právě neznám ty předchozí verze, jen ten původní originál.
Má pěkný flakonek - velmi růžový.

scarlet  10.05.08 07:16

já se omlouvám, ten popis byl tak stručný, ale asi ten stres přes letem. zkoušela jsem na papírku 4 parfémy, 2 Vera Wang, ty jsem tady nikde neviděla, Dior Forever and ever y YSL Paris, ten jsem si daa pak naruku. Bohužel žádnýz nich jsem nevnímala, ikdyž na tu Veru Wang jsem byla zvědavá. Až včera jsem doma našla jeden papírek a chtěla jsem ho vyhodit, když jsem si všimla cizího nápisu, tak jsem ovoněla a byla to paris, nádhera, krásné růže, fialky, karafiát ksem cítila

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist