YSL vs. LL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 21.12.14 19:44
YSL vs. LL

Ahoj, váhám mezi: Lolita Lempicka Elle L'aime EDP nebo Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir. Máte někdo zkušenosti? Jak drží? V LL krásně cítím kokos, ale YSL mi připadá větší držák. :nevim:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 21.12.14 20:12

Jsou dost odlišné.YSL je elegantnější, Lolita je spíš odpočinková, na mé kůži ujížděla do kokosového mýdla. Je ale výrazně levnější. Navrhuji koupit obě :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 21.12.14 21:06

@pichjit Hihi, obe asi ne :-) Mne teda svym zpusobem pripadaji hooodne podobne, i ingredience se opakuji. No uvidim tedy. V posl.dobe me i zaujal Boss, ale to leda na leto. Od citrusovek chci na chvili pokoj.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 22.12.14 09:39

Tak to si asi tu Lolitu zopakuji......

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 22.12.14 10:49

@pichjit Mně taky přijdou dost odlišné, v každé vnímám jako hlavní úplně jiné složky. Vnímám je hodně podobně, Eclat je trošku elegantní, LL příjemně „lehčí“, ale zároveň asi tuším proč má Hlavka ten pocit, mně přijdou totiž obě jako by stejně „zahuštěné“.
@Hlafka Doporučila bych vybrat vůni, která se ti víc líbí a to bez ohledu na výdrž, přece jen budeš ji na sobě cítit ty. Pokud vyhraje YSL, pak doporučuji zkusit Dangerous Woman od Bruno Banani, také je to taková kokosová krémová vůně, příjemná a levnější než LL, takže by pak šlo mít jak YSL, tak kokosovku :mrgreen:
Jinak moje osobní zkušenost: YSL jsem dostala jako vzoreček a nosit bych ji nemohla, je to přesně typ vůně, který mi zvedá žaludek, LL jsem zkoušela jen na papírek, vůně moc hezká, ale předpokládám, že bych z ní měla stejný pocit jako z BB, příjemná vůně, ale na mé kůži hodně výrazná, na každodenní nošení bych ji nezvládala a to jsem jako jednu z prvních vůní klidně zvládala Opium.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 22.12.14 12:06

A co Manifesto Eclat? Kompromis ( akorát bez kokosu :mrgreen: )
Jedna rada lepší než druhá, co? 8)

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 22.12.14 14:53

Eclat mi nevoni, zaujal me spis ten Elixir. Elixir ma teda delsi vydrz nez LL. To u me teda rozhoduje, pac chci ten parfem citit a ne ze budu porad vytahovat flakon a strikat to na sebe, abych z toho neco mela. Chci neco jinyho, uz mam proste dost Jablek, Funny, Lanvinu, Light Blue, Blue Drop apod. Chci neco sladsiho, ale ne tezkyho. Napr. Dior je na me moc (a to uz je testuju v parfumeriich nejaky ten mesic, i vzorky doma mam). Taky Armaniho Si je nadhera.

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 22.12.14 18:20

@Hlafka Si je opravdu skvělé :) Rozhodně tě nechci zrazovat od tebou vybraných vůní (to je jen můj problém, že nesnesu kombinaci jasmín - santal, kašmírové dřevo), sladké parfémy jsou fajn. A zkoušelas třeba i Rose The One nebo klasické The One? Nebo všechny varianty La Vie Est Belle? Já vím, že je to davovka, ale nestala se jí jen tak náhodou :mrgreen: Co zkoušelas z Diora? Nová Miss Dior EdT se ti nelíbí? (Ona i ta EdP je myslím docela snesitelná.)Těch sladších parfémů je na vyzkoušení jistě velká spousta :)
Jinak co se té výdrže týče, já po ní také toužila, protože na mně většina parfémů nedrží, no a pak se mi to splnilo u nečekané vůně Mon Jasmin Noir, který jsem si původně kvůli špatné výdrži ani nechtěla koupit. A přiznávám, že jsem z toho, jak na mně držel, byla nakonec nešťastná, protože pokud vůně nestřídáš každý den, tak po několika dnech ze sebe už skoro necítíš žádný parfém, pokud něco takto dobře cítíš, tak jen něco co má konfliktní složky a dost riskuješ, že se ti z takové vůně bude dělat špatně.....

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 22.12.14 19:55

@danaada Rose The One ani The One jsem nezkousela, dik za tip. Narozky mam v pulce ledna, tak jeste cas :-) Ano, zkousela jsem Miss Dior EdT i EdP a ruzne jeji odnoze a vubec mi to nevonelo. La Vie se na me rozlozila do horka, mozna ty pralinky, nevim. Proste po nejake dobe mi zesmradla. Ted mam Hermes - „Nil“ a vydrz nic moc, uz chci ale od citrusovek pryc no. Parfem na sebe necakam denne, jsem na RD, takze se ne vzdy vonim jen tak doma, ale obcas taky. Dnes jsem jela na nakup a na rukavu u bundy mam stale Elixir :-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist