Yves Rocher

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.05.09 21:34
Yves Rocher

Hledala jsem zde nějaké téma o této kosmetice, ale nenašla…
Co na ní říkáte? Jaká máte zkušenosti?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 01.05.09 22:33

Já ji mám docela ráda… sprcháče, tělová mléka i make-up, všechno bylo fajn! Obchůdky jsou hezké, prodavačky příjemné a ochotné, často mají velké slevy, ráda tam nakupuju.
Je myslím, že to není až tak úplně přírodní kosmetika.
Je to levnější odnož Estée Lauder.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.05.09 22:37

A jak moc je to přírodní?
Já mám teď šampon „se srdíčkem“, prý za každý je vysazen strom… no… a sprcháč s orchideí z Madakaskaru…
Krémy jsem nezkoušela, už bych to asi neriskla, nic jiného než Saloos… Ještě byl dobrý ten vzorek kokosového oleje, co jsem od Tebe dostala…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 01.05.09 22:50

Já nevím, oni se tváří jako přírodní, ale Ada tu někde psala, že nejsou.
Já to moc nestuduju, nevadí mi obyčejná kosmetika, zatím jsem se po ničem chemickém neosypala, zatímco v přírodě jo.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 18.05.09 21:18

Já používám kosmetiku Yves Rocher druhým rokem a jsem s ní spokojená. Samotnou by mě tedy zajímalo jak moc je tato kosmetika přírodní. Používám pleťové krémy, make - up, mám i tři vůně této značky. Začínám ovšem přemýšlet o používání nějaké bio kosmetiky ( alespoň na obličej ). Zaujal mě Saloos. Především s vůněmi Yves Rocher jsem spokojená. I když myslím, že kvalitní je zde vše, určitě lepší než běžná drgérková kosmetika. Taktéž nová řada dekorativní kosmetiky Couleurs Nature je povedená.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.09 22:47

Yves Rocher není přírodní, s výjimkou jejich nové bio řady, která obsahuje asi 5-6 výrobků. Ty mají certifikát a přírodní jsou. Ten zbytek je taková chemkopříroda.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 19.05.09 10:12

proste vsechno, co nema nejaky certifikat (napr. bdih, ecocert) se za striktne prirodni povazovat neda, certifikaty najdete uvedeny na obalech

pak jedine zkoumat u vseho slozeni, jak moc to je ci neni chemka
treba alverde taky nema certifikat u vseho, ale je to hodne blizko k prirodni, skoro nic zavadneho v ni nenajdete (jde hůavne o to, aby v ni nebyla parabeny, silikony atp, ty hlavni fuj veci)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 19.05.09 20:03

Prosím, používá někdo pleťové krémy řady SÉRUM VEGETAL? Je Vaše zkušenost s nimi pozitivní?

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 01.06.09 17:29

S krémy na obličej zkušenosti nemám, ale šampony, sprchové gely používám moc ráda. Celoročně si kupuji kuličku bambus a na léto i sprcháč a kolínskou. Rocher mají rádi i moje dcery, starší šampon na mastné vlasy a dekorativku a mladší se líbí všechny ty malé lahvičky s malinami, ostružinami atd.

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 01.06.09 21:48
Ada píše:
Yves Rocher není přírodní, s výjimkou jejich nové bio řady, která obsahuje asi 5-6 výrobků. Ty mají certifikát a přírodní jsou. Ten zbytek je taková chemkopříroda.

Ano přesně tak

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 08.06.09 16:41

Co říkáte na jejich novou BIO řadu? 8) Mám doma z této řady denní krém, noční krém i noční olej na obličej a myslím, že jsou tyto produkty skutečně dobré. Také si myslím, že asi není dobré zvykat pleť příliš brzy na krémy proti vráskám. Podle mě, dokud stačí přírodní krémy je lepší používat raději jenom takové. :D

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.06.09 18:01

Bio řadu jsem zatím nezkoumala, musím se na ni někdy kouknout. Ale myslím, že se od ostatní přírodní kosmetiky moc lišit nebude. Nebo, když máš přípravky doma, vyfoť složení a pošli mi ho a uvidíme.
Krémy proti vráskám jsou obvykle úplně normální krémy, jen se do nich přidávají různé složky, které mají být jako protivráskové, ale často nejsou :) Není tam nic, na co by si pleť mohla „zvyknout“ a vlivem toho stárnout rychleji.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 08.06.09 18:10
Ada píše:
Bio řadu jsem zatím nezkoumala, musím se na ni někdy kouknout. Ale myslím, že se od ostatní přírodní kosmetiky moc lišit nebude. Nebo, když máš přípravky doma, vyfoť složení a pošli mi ho a uvidíme.
Krémy proti vráskám jsou obvykle úplně normální krémy, jen se do nich přidávají různé složky, které mají být jako protivráskové, ale často nejsou :) Není tam nic, na co by si pleť mohla „zvyknout“ a vlivem toho stárnout rychleji.
To je zajímavé a jsem ráda, že to vím. Mě vážně napadlo, že by si moje pleť mohla zvyknout na nějaké protivráskové bomby. :P Nevím, je 35, ale vrásky nemám. Stává se mi často, že mě cizí lidé tipují tak na dvacet a oslovují slečno. Některé otrlejší ( drzejší ) osoby se mnou i občas jednají jako s puberťačkou. :angry: Už jsem si zvykla. Takže asi s krémy proti vráskám ještě nějaký ten pátek počkám.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23752 příspěvků 24.06.09 05:54

Včera jsem před spaním použila poprvé krém na ruce z řady Les Plaisiris Nature. Krém je v pumpičce, já mám s bio ovsem a je SUPER. :P I jeho vůně mi byla příjemná. :wink:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 24.06.09 10:25
Dalia píše:
Včera jsem před spaním použila poprvé krém na ruce z řady Les Plaisiris Nature. Krém je v pumpičce, já mám s bio ovsem a je SUPER. :P I jeho vůně mi byla příjemná. :wink:

A co složení? Bio bude asi jen ten oves v tom, což?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist