YVES ROCHER ODE AU REVE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EMKO88
Nováček 1 příspěvek 04.05.10 19:27
YVES ROCHER ODE AU REVE

ZDRAVIM VSECHNY,POTREBUJI RADU-SHANIM ODE AU REVE OD YVES ROCHER,PRESTALI JI VYRABET TAK JESTLI NEKDO NEVI KDE SE DA JESTE SEHNAT…A KDYZ NE TAK KTERA VUNE JE JI PODOBNA?DIKY MOOOC ZA PRIPADNE RADY,PREJI KRASNY DEN

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 04.05.10 20:14

Také už mám jen flakonek na památku, podobnou jsem zatím nenašla, bohužel, zbytky jsem ale viděla naposledy někdy před více než půl rokem a to v rámci Prahy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 04.05.10 20:40

Taky mám prázdný flakonek. Byla krásná a ráda uvítám podobnou, tak to tady budu taky sledovat 8)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

carpen
Nováček 1 příspěvek 09.03.11 10:51
EMKO88 píše:
ZDRAVIM VSECHNY,POTREBUJI RADU-SHANIM ODE AU REVE OD YVES ROCHER,PRESTALI JI VYRABET TAK JESTLI NEKDO NEVI KDE SE DA JESTE SEHNAT…A KDYZ NE TAK KTERA VUNE JE JI PODOBNA?DIKY MOOOC ZA PRIPADNE RADY,PREJI KRASNY DEN

Zdravím,
dostala jsem tuto toaletku k narozeninám, bohužel to byl nevhodný dárek, dávám přednost spíše Bambusu nebo Zelenému čaji od Rochera. Pokud byste měla některá zájem, mohu vám ji prodat. Bohužel jsem ji nemohla u Rochera vyměnit za jinou, protože jsem vyhodila krabičku. Vůně je nová, pouze jsem se s ní jednou navoněla. Nová stála 790,–Kč. Mohu ji prodat za 500,–Kč nebo dohodou. Email na mě je krispina.zubi­na@seznam.cz

Přeji krásný den

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist