Yves Rocher-Plaisirs Nature

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 12.03.09 14:41
Yves Rocher-Plaisirs Nature

Používáte tyto ovocné jednodruhovky? Na poličku je nevystavujete, ale občas narazím na zmínku o nich v diskuzi. Já cítila jen ostružinu a celkem pěkná…žádná velká umělotina. Třeba by se daly namíchávat v jednom nástřiku i na jiné vůně…třeba podpořit ostružiny v mírně ostružinové vůni. Jaké jsou ostatní - znáte je?

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Kate
Parfémová maniačka 909 příspěvků 12.03.09 19:54

Ja takto podporujem Shalimar…ale zatím iba telovým mliekom..minuly tyden som to skusila priamo s vanilkovou s toaletkou..ne­viem..moc ani nevydrzala, takze skoda minut toho dva razy viac k navonení…

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 46 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 12.03.09 20:03

… všecny jsou podařené, působí podle mne velmi věrně a přirozeně, takže líbit se budou podle toho - co kdo má rád,… s výdrží je to různé, většinou nic moc, akorát vanilka na mně vyvynula trochu snahy… myslím že ke kombinování jsou ideální, stejně jako jednodruhové květinovky Pur Désir …

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Fleur  12.03.09 21:26

Hrdě se hlásím k ostružinové, používám ji samostatně i v kombinaci (např. s Femme individuelle od Montblanc). Pořídila jsem si i vanilkovou, ale na tu mi spíš chodila dcera.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 18.03.09 15:43

Měla jsem ostružinu asi před šesti-sedmi lety a byla fajn, není sladká jako bonbón, je to taková pěkná celkem dámská vůně, pro mne podobná Amethystu Lalique.
Také Broskev, tu měla maminka a nebyla špatná, pak mi zbytek dala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 18.03.09 16:55

Měla jsem ostružinu a hrušku, tu dokonce dvakrát, obě pěkné.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 18.03.09 22:06

Já mám malinovou a kokosovou vůni. Ta malinová je taková slabší, kyselkavá. Kokoska má dobrou výdrž, ale používám ji většinou jen na noc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist