Yves Rocher-Plaisirs Nature

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 12.03.09 14:41
Yves Rocher-Plaisirs Nature

Používáte tyto ovocné jednodruhovky? Na poličku je nevystavujete, ale občas narazím na zmínku o nich v diskuzi. Já cítila jen ostružinu a celkem pěkná…žádná velká umělotina. Třeba by se daly namíchávat v jednom nástřiku i na jiné vůně…třeba podpořit ostružiny v mírně ostružinové vůni. Jaké jsou ostatní - znáte je?

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 12.03.09 19:54

Ja takto podporujem Shalimar…ale zatím iba telovým mliekom..minuly tyden som to skusila priamo s vanilkovou s toaletkou..ne­viem..moc ani nevydrzala, takze skoda minut toho dva razy viac k navonení…

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 12.03.09 20:03

… všecny jsou podařené, působí podle mne velmi věrně a přirozeně, takže líbit se budou podle toho - co kdo má rád,… s výdrží je to různé, většinou nic moc, akorát vanilka na mně vyvynula trochu snahy… myslím že ke kombinování jsou ideální, stejně jako jednodruhové květinovky Pur Désir …

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Fleur  12.03.09 21:26

Hrdě se hlásím k ostružinové, používám ji samostatně i v kombinaci (např. s Femme individuelle od Montblanc). Pořídila jsem si i vanilkovou, ale na tu mi spíš chodila dcera.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 18.03.09 15:43

Měla jsem ostružinu asi před šesti-sedmi lety a byla fajn, není sladká jako bonbón, je to taková pěkná celkem dámská vůně, pro mne podobná Amethystu Lalique.
Také Broskev, tu měla maminka a nebyla špatná, pak mi zbytek dala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 18.03.09 16:55

Měla jsem ostružinu a hrušku, tu dokonce dvakrát, obě pěkné.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 18.03.09 22:06

Já mám malinovou a kokosovou vůni. Ta malinová je taková slabší, kyselkavá. Kokoska má dobrou výdrž, ale používám ji většinou jen na noc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist