Yves saint laurent manifesto vs. l'eclat vs. l'elixir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikolka009
Nováček 1 příspěvek 25.02.14 18:50
Yves saint laurent manifesto vs. l'eclat vs. l'elixir

Ahojky lidičky, potřebovala bych poradit :-) máte někdo zkušenosti s parfémy Yves Saint Laurent Manifesto? nedávno jsem narazila na l'eclat a voní nádherně, ale jelikož je to jen EDT tak mi přijde škoda za ni dát 1500..na internetu jsem si poté našla Manifesto l'elixir a Manifesto a ty jsou už EDP..ale k těm už jsem bohužel neměla možnost si čmuchnout ..proto bych chtěla poradit který podle vás voní nejlépe a je takový nejženštější.­.děkuji :P

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

chlist
Parfémová maniačka 593 příspěvků 27.02.14 09:32

já mám úplně první manifesto, ale zrovna k extra ženské něžné vůni, bych ho neřadila, právě naopak, tahle vůně je dost sebejistá a tvrdá. a taky držák, buď ji budeš milovat napoprvé jako já, nebo nenávidět. u manifesta není nic mezi

Na poličce 48 parfémů 8 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3048 příspěvků 27.02.14 16:15

@nikolka009

Dle mého je nejhezčí L'ELIXIR, dle mého muže to první klasické Manifesto.
Dle nás obou je to poslední, třetí v řadě, L’ECLAT, nejslabší, jak co do intenzity /je to jen EdT/, tak i do krásy. Záleží, co preferuješ, ale myslím, že /aspoň pro mě/ je lepší EdP.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 27.02.14 16:35

Zkoušela jsem obě a L´elixir je sladší, plnější, výraznější, řekla bych, že je díky větší sladkosti obecně asi ženštější, ale já bych ho být tebou nejdřív zkusila, podobnost mezi nimi sice je, jenže nikdy nemůžeš vědět, že to co se ti líbí na jednom (tedy v tomto případě na L´eclat) najdeš i v tom druhém.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Phalaen
sv. Parfema z Kecálburgu 2279 příspěvků 08.03.14 11:44

Já byla unešná z Elixíru, ale musela jsem ho dávat jen do vlasů nebo na oblečení, protože moje kůže z něj udělala protivnou žvýkačku :nevim: .

L´Eclat mi tohle nedělá. Je příjemně dřevitě nasládlý, tak akorát a na výdrž si tedy nestěžuji, stříkla jsem si ho večer pod vlasy a při pohybu ho ještě cítím.

Na poličce 62 parfémů 9 miniatur 32 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 50 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 24.06.15 19:57

Takže - po dlooouhém váhání a toužení chci pořídit Manifesto. Zaujala mne hned napoprvé, taková ta láska na první přivonění - už se mi dávno nestalo. Ovšem teď nevím jakou verzi pořídit :think: Poprvé jsem zkoušela klasiku, doma mám vzoreček Eclatu… Elixír jsem zkoušela jen na papírek. Všechny tři varianty se mi zdají hodně podobné, potřebovala bych ideálně od všech vzorek a pořádně porovnat najednou :nevim:
Poraďte prosím kdo máte vyzkoušené :D Chtěla bych nejvanilkovější, nejvýraznější a nejdéle držící :mrgreen:

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3048 příspěvků 25.06.15 15:01

@Bridgett

Zpočátku se mi nejvíc líbil Elixír, ale po x-tém zkoušení jsem si koupila klasické Manifesto - a tak se mi dobře nosí, že už mám 2.lahvičku. Takže za mne je nej to klasické první :)

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 25.06.15 15:55

@Bridgett
Počkeja na verzi Le Parfum. Mám takové tušení, že bude povedená. Ale pokud toužíš po kašmírovém šálu, nejvýraznější verzi a nejdéle držící, tak určitě Elixír, ale už po 30 ml jsem ho měla dost. Je opravdu hodně chumlací a výrazný a to miluji silné vůně, ale je poněkud lineární. Nicméně výdrž ohromující, v zimě krásně zahřívající. Manifesto EdP mě nijak nezaujalo.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 27.06.15 17:50

@Verda2 děkuji za radu :palec: Elixír právě pořádně vyzkoušený nemám, chystám se na něj při další návštěvě Sephory, ale začínám se také spíš přiklánět k úplně první verzi.
@Lucinela Díky za názor, asi pořídím napoprvé klasiku a na zimu bych zkusila Elixír. Nové vůně pořizuji většinou vždy v 30 ml balení, tak uvidím zda bude stačit nebo se zamiluju ;)
A s verzí Le Parfum jsi mne překvapila, ani nevím že se chystá! 8o :oops:

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist