Yves Saint Laurent - Opium (2009) - snad nie fake :(

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daddka
Nováček 30 příspěvků 01.01.13 17:38
Yves Saint Laurent - Opium (2009) snad nie fake :((

Vydrazila som si parfem na mimiaukciach. Pani mala napisane,ze ho dostala na kongrese, ze sa kupujuci nemusi obavat, ruci za originalitu. Ma len pozitivne hodnotenia (cca 32100) predavala vichy a loreal kozmetiku, po jednom kuse - parfemy (s odstupom casu, nie vsetky naraz v aukcii) Cavalli, Opium Vapeur, CK one shock,Boss orange man, Diesel Loverdose,Ralp Lauren,Armani onde mystere, jeden parfemik od Lolity (uz neviem presne ktory), tri kusy miniaturok. Este raz som jej potom pisala na odkazy a ubezpecila ma, ze sa nemusim obavat. Tak som do toho sla. Parfemik mi prisiel riadne zabaleny. Bohuzial, nemala som si ho kde overit, vo fannku nebol. Som silne proti fakeom, mam vsetko len original parfemy. Parfem ma velmi silnu vydrz na pokozke, z oblecenia mi vonia cela skrina uz niekolko dni. Mam otazky, ma original parfemik na hlavici snimatelny klip? Na internete som nasla aj s klipom aj bez, pri dierke na rozprasovaci dve vyryte ciary, napis yves saint laurent pod napisom opium - y je na mojom parfeme blizsie k o, niekde na internete je to rovnako, niekde zase y je medzi o a p. Vyryte cislo na krabicke ma, takisto to iste cislo ma aj nalepka, barcode s francuzskom sedi. vdaka vopred za nazory.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 02.01.13 00:41

Mám velký tester a pak orig. balení 30 ml edp a oba mají krytku a vypadá to tedy stejně ale jak třeba koukneš na ioffer http://www.ioffer.com/…/items/opium tak se zhrozíš, že se tam padělá téměř všechno a rozdíl zřejmě nelze najít, proto už kupuji prostě jen v parfumérii a mám pocit, že ani tam někdy není jistotota

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

daddka
Nováček 30 příspěvků 02.01.13 02:18

a co ta prva fotka, sedi s tvojimi parfemami? ycko viac pod ockom? a ak este mas krabicku, co tie popisy, su zhodne na nej? a nalepka na spodku bez nazvu parfemu? su na tvojich parfemoch na rozprasovaci, na to zlatom, pri dierke, dve vyryte ryhy? ak sa smiem spytat, kde si ich kupovala?

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 02.01.13 10:10

jo, sedí to, krabičku od toho menšího musím vyhrabat ale jak jsem psala, padělky podle mě jsou udělané přesně jak jsem právě koukla na ten čínský ioffer tak stejně podle mě nic nenajdeš, navíc i v parfumérii najdeš rozličné krabičky i rozličné popisy, víz. třeba DG Light Blue teď má světlejší modrou krabičku, dřív měla tmavší. Oba parfémy mám přímo z parfumérie i ten tester.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Frankie  02.01.13 10:26

@daddka
Zkoušelas porovnat vůni samotnou s jistým originálem, např. v parfumerii?

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 08.01.13 12:38

Porovnavam se svym (ac invalidnim testerem s ulomenym/na­sazenym rozprasovacem) 90 ml balenim z El Nina. Nektery fejky jsou opravdu skoro dokonaly. Ale treba podivej se pod rozprasovac, po obou stranach jsou tam takovy vyvyseny carky, ktery nemaj zadnej funkcni vyznam. S tim by se podle me padelatel nemazal.
Ale na druhou stranu je mi podezrelej jenom ctyrmistnej kod (i kdyz podle expiracni kalkulacky vyrobenej v zari 2010) a hlavne tvar nalepky a to co je na ni. Muj to ma nejak obsaznejsi ten text. A nevim, jestli spatne vidim na tvoji fotce, ale ten obloucek na vnitrnim modrym kartonu vypada jako rucne vystrihnutej (neni to perfektni rovnej nezubatej strojovej rez, kterej nekrouti okraje obloucku) coz mel i muj padelek Opia, puvodni toaletky…
Vem to do parfumerky na porovnani:)

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

daddka
Nováček 30 příspěvků 04.02.13 14:46

@Daniela44 tak opium vrateny, peniazky na ucte, som uz pokojna hehe :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist