Yves Saint Laurent Parisienne L'Essentiel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 20.10.11 14:55
Yves Saint Laurent Parisienne L'Essentiel

Yves Saint Laurent Parisienne L'Essentiel 30/50ml EdP

Hlava: šťavnaté černice, vinyl 8-o
Srdce: kosatec, ruža z Damasku, sambac jazmín
Základ: pižmo, tonka, semiš

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 20.10.11 19:11

Už jsem ji vyzkoušela, je plnější a hezky drží. Není to taková řídká vodička jako Parissienne. Bohužel to není můj šálek čaje, ale dcera (17) ji miluje a tato se jí líbí ještě více. Asi to bude dárek pod stromeček.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.10.11 20:41

já čichala tu stejnou ale jmenuje se L´extréme a vypadá úplně stejně, asi se jmenuje pro každý trh jinak nebo jsem z toho blázen, každopádně ji na netu najdete po l´extréme a trošku připomíná i My Insolenci ale nemá tak teplý základ, zdá se mi i sladší než klasická Parisienne

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.10.11 20:48

…no, já bych řekla, že Extreme je něco jiného.
Extreme totiž nemá mít ten vynilový akord, a ano - má být sladší než klasická Parisienne, a i složení má lehce odlišné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.10.11 20:57

Parisienne Eau de Toilette : Parfum Fleuri Fruité. L’expression le plus fraîche et éclatante.
Parisienne Eau de Parfum : Parfum Fleuri Boisé. L’expression la plus subversive et passionnée.
Parisienne à l’Extrême : Parfum Fleuri Chypré. L’expression la plus charnelle et enivrante.
Parisienne L’Essentiel : Parfum Floriental Ambré. L’expression la plus sensuelle et sophistiquée.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 26.10.11 12:39
1Miru píše:
Parisienne Eau de Toilette : Parfum Fleuri Fruité. L’expression le plus fraîche et éclatante.
Parisienne Eau de Parfum : Parfum Fleuri Boisé. L’expression la plus subversive et passionnée.
Parisienne à l’Extrême : Parfum Fleuri Chypré. L’expression la plus charnelle et enivrante.
Parisienne L’Essentiel : Parfum Floriental Ambré. L’expression la plus sensuelle et sophistiquée.

ale jinak i zbarvením flakónu vypadají naprosto totožně, vůbec nechápu proč má taková vůně tolik odnoží

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 26.10.11 12:51

Mě se klasika moc líbí, Parisienne à l’Extrême zas vůbec a na tuhle jsem zvědavá…
Ale nechápu, proč jsou si tak barevně podobné..... :think:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 31.10.11 13:29
Sára píše:
ale jinak i zbarvením flakónu vypadají naprosto totožně, vůbec nechápu proč má taková vůně tolik odnoží

Právě v tom zbarvení flakónů se liší - L'Essentiel má dole průhledné a směrem nahoru tmavnoucí sklo a l’Extrême dole tmavé a směrem nahoru průhledné sklo.

Ale pokud se obsahu týká, jsem velmi pesimistická :-? …

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

kamdoh
Nováček 1 příspěvek 21.07.13 22:44

Rozhoduji se mezi l’Extrême a L’Essentiel, nakonec skočím možná u klasiky…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist