Yves Saint Laurent Parisienne L'Essentiel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2161 příspěvků 20.10.11 14:55
Yves Saint Laurent Parisienne L'Essentiel

Yves Saint Laurent Parisienne L'Essentiel 30/50ml EdP

Hlava: šťavnaté černice, vinyl 8-o
Srdce: kosatec, ruža z Damasku, sambac jazmín
Základ: pižmo, tonka, semiš

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 20.10.11 19:11

Už jsem ji vyzkoušela, je plnější a hezky drží. Není to taková řídká vodička jako Parissienne. Bohužel to není můj šálek čaje, ale dcera (17) ji miluje a tato se jí líbí ještě více. Asi to bude dárek pod stromeček.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.10.11 20:41

já čichala tu stejnou ale jmenuje se L´extréme a vypadá úplně stejně, asi se jmenuje pro každý trh jinak nebo jsem z toho blázen, každopádně ji na netu najdete po l´extréme a trošku připomíná i My Insolenci ale nemá tak teplý základ, zdá se mi i sladší než klasická Parisienne

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.10.11 20:48

…no, já bych řekla, že Extreme je něco jiného.
Extreme totiž nemá mít ten vynilový akord, a ano - má být sladší než klasická Parisienne, a i složení má lehce odlišné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.10.11 20:57

Parisienne Eau de Toilette : Parfum Fleuri Fruité. L’expression le plus fraîche et éclatante.
Parisienne Eau de Parfum : Parfum Fleuri Boisé. L’expression la plus subversive et passionnée.
Parisienne à l’Extrême : Parfum Fleuri Chypré. L’expression la plus charnelle et enivrante.
Parisienne L’Essentiel : Parfum Floriental Ambré. L’expression la plus sensuelle et sophistiquée.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 26.10.11 12:39
1Miru píše:
Parisienne Eau de Toilette : Parfum Fleuri Fruité. L’expression le plus fraîche et éclatante.
Parisienne Eau de Parfum : Parfum Fleuri Boisé. L’expression la plus subversive et passionnée.
Parisienne à l’Extrême : Parfum Fleuri Chypré. L’expression la plus charnelle et enivrante.
Parisienne L’Essentiel : Parfum Floriental Ambré. L’expression la plus sensuelle et sophistiquée.

ale jinak i zbarvením flakónu vypadají naprosto totožně, vůbec nechápu proč má taková vůně tolik odnoží

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1616 příspěvků 26.10.11 12:51

Mě se klasika moc líbí, Parisienne à l’Extrême zas vůbec a na tuhle jsem zvědavá…
Ale nechápu, proč jsou si tak barevně podobné..... :think:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 31.10.11 13:29
Sára píše:
ale jinak i zbarvením flakónu vypadají naprosto totožně, vůbec nechápu proč má taková vůně tolik odnoží

Právě v tom zbarvení flakónů se liší - L'Essentiel má dole průhledné a směrem nahoru tmavnoucí sklo a l’Extrême dole tmavé a směrem nahoru průhledné sklo.

Ale pokud se obsahu týká, jsem velmi pesimistická :-? …

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

kamdoh
Nováček 1 příspěvek 21.07.13 22:44

Rozhoduji se mezi l’Extrême a L’Essentiel, nakonec skočím možná u klasiky…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist