Z mého deníku VIII. aneb Degustace u Hermes

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 15:40
Z mého deníku VIII. aneb Degustace u Hermes

ÚTERÝ
Paní pošťačka už asi pojímá podezření. Balíčky mi nosí čím dál častěji a nemůže si nevšimnout, že odesílatelem je vždy nějaká žena, a navíc navzdory důkladnému zabalení vždy libě voní. A tak zatímco já hledám kolonku, kde se mám zvěčnit svým autogramem, jí asi běží v hlavě: „By mě zajímalo, co mu ty ženské posílají. Beztak je to nějaký úchyl. Fešitista, či jak se tomu říká!“ Aspoň mají holky na poště o čem vykládat (bohužel moje jméno si tam hodně lidí pamatuje, neboť za mých vysokoškolských studií jsem tam dva roky pracoval).
Dnes na zkoušení čas nebude, ale podle toho, co je na vzorcích napsáno se mám na co těšit.

STŘEDA
Dnes jsem odložil masku svého zodiakálního znamení. Mám v plánu převléct se za medvěda brtníka a pořádně si to doma užít. O zábavu mám postaráno – čekají na mě minimálně dva tucty vzorků. V poslední várce mě hned zaujaly dva od Hermes, tudíž dostanou šanci. Dopoledne, slovy Němcové, budu šukat po bytě, odpoledne ale zasvětím olfaktorickým požitkům.
První se na řadu dostává **Herm

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.03.09 15:49

Vetiver je můj pánský oblíbenec - Vetiver Tonka je velmi vydařená verze - kouř ohníčků podzimních vřesovišť…
Jsem zvědavá na Ambre Narquile :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 15:55

Ale ten vetiver tam cítím až za hodně dlouhou dobu a je docela dost upozaděný - alespoň pro mé čichové receptory

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 20.03.09 16:00

Moc pěkné! Fakt! A super přirovnání :lol: Díky paní pošťačce se o tobě možná začne mluvit jako o sukničkáři… :lol: A představte si paní, každou chvíli mu píše jiná. 8)

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 16:02

Já si to nechávám posílat do práce a kolega už se chystá, že se příště při přebírání nenápadně zmíní, že nechápe, na co mi ty použité kalhotky jsou

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 20.03.09 16:05
m.mart píše:
Já si to nechávám posílat do práce a kolega už se chystá, že se příště při přebírání nenápadně zmíní, že nechápe, na co mi ty použité kalhotky jsou

I mě napadlo :lol: :lol: :lol: , že to můžeš takto objasnit paní pošťačce. Ale nevím, jak by to s kolegyněmi zkously… :lol:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
 Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
Přidat nové téma

Nové diskuse

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

TOPlist