Z peroxidové blondýny bruneta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chihuahua
Parfémová maniačka 739 příspěvků 21.08.11 01:13
Z peroxidové blondýny bruneta

Ahoj holky,potřebovala bych od vás poradit.Už hezkejch pár let nosím vlasy odbarvené na blond a uvažuju o změně.Občas jsem ulítla a obarvila se na hnědo,ale okolí mi na to reagovalo tak,že jsem díky té tmavé barvě zhrubla,že mi to přidalo hezkých pár let a že jsem „zapadla“.
Poslední úlet se konal asi před 3 lety,ale člověk se mění a co nesluší teď může slušet za pár let a naopak. :roll:Hodně záleží i na odstínu.
Navíc už mám docela dost zničené vlasy a moje přírodní barva nehrozí. :speechless: je to taková ta typická myšovitá :speechless:

Mám sice strach,abych ze sebe zase neudělala „staro-mladou“ale přesto mě nějaká ta změna láká.Vložím fotku-pokud se mi to podaří.

Máte některá s přebarvením z blond na brunetu zkušenost?
Díky za případné odpovědi,Silva

Na poličce 2 parfémy 3 miniatury 1 odstřik 5 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Chihuahua
Parfémová maniačka 739 příspěvků 21.08.11 01:23

moje foto

Chihuahua
Parfémová maniačka 739 příspěvků 21.08.11 01:38
Chihuahua píše:
moje foto

omlouvám se za ten velký formát-nepodařilo se mi foto zmenšit

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.08.11 08:26

Hele, já tomu sice nerozumím, páč jsem za 40 let svého života nikdy nezměnila barvu vlasů, jen teď dobarvuju šediny tón v tónu, ale moje kámoška kedeřnice básní o nové přírodní řadě Schwarzkopf Essensity http://kadernicke-potreby.com/schwarzko … Flang%3Dcs:D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 21.08.11 09:31

Jo, zkušenost mám :D . Byla jsem na tom stejně, nechala jsem blond měsíc odrůst a pak na to hodila Hennu, trochu jsem se bála, ale chytla perfektně, s kvalitou vlasů jsem ted maximálně spokojená. Navíc mi všichni říkají, že tmavší mi sedne víc, je šmrncovnější. Doporučuju :wink:

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 09:38

…sama bych si na hlavu neplácala nic(myslím, v pozici Chihuahua) = k ověřenému odborníkovi(podle doporučení známých, kterým věřím, pokud nemám sama někoho).

…některé kočky, co znám, si do takovýchto vlasů dávají i záměrně velmi tmavý melír, tmavě čokoládový, studené tóny.
Tím chci říci, že já osobně bych měla obavy rovnou celou hlavu obarvit jednolitou tmavou/tmavší, byť třeba pěknou barvou.
Byl by to veliký skok, změna. Šla bych přes ty tmavé melíry.
Zvykne si nositelka/Ty i okolí a vlasy se postupně ozdravují(pod těmi tmavými pramínky…).
Tím, že se cca po 2 -3 měsících obnovuje tmavý melír, tak těch peroxidových vlasů bude ubývat(pokud je nebudeš chtít zachovat).
A dá se tím i „vychytat“, které barvy se Ti líbí, které Ti sedí k tónu pleti.
:roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  21.08.11 10:56

To, co radí Miru, zní velice rozumně. Každý rychlý přechod by byl šok

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 21.08.11 11:01

Nj, já chci všechno nejpozději hned :whistle: :lol:

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 11:17
Smidlik píše:
Nj, já chci všechno nejpozději hned :whistle: :lol:

…to jsi měla štěstí.! :wink:

…já jsem také chtěla zkusit tmavou(cca před 4 roky) a přes melíry jsem se k ní dostala.
Měla jsem vlasy jako Kerze - lesklé, tmavě čokoládově hnědé se světlějšími odlesky.
Barva krásná, ale já se v tom necítila, ztvrdly mi příliš rysy v obličeji, působila jsem starší a smutně…
(…a neotáčeli se za mnou chlapi…, protože mi to nesedlo)
Fotku, jako důkaz, mám dodnes :whistle:

…ty melírové pramínky se dají napoprvé dát jen pár a v podobných tónech, jako máš, Silvi, dole odspodu hlavy. …a nebo rovnou celou hlavu promelírovat dvěma až třemy odstíny tón v tónu, dobrý kadeřník si poradí.
Máš výhodu, že máš tmavé obočí(i když asi barvené.?.). …jen ta ústa bych trochu vylepšila = víc by Ti to slušelo… :wink: :D

(buď dovyplnit leskem či rtěnkou, či konturku rozetřít doztracena, nebo alespoň trošku rozostřit, atp. …)

…ke všemu - máme tady na arome fashion stylistu :wink: :P

Chihuahua
Parfémová maniačka 739 příspěvků 21.08.11 12:05

To obočí,rty a oči je všechno pernamentní make-up…ale nějaký lesk by to asiopravdu chtělo, :wink:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 21.08.11 12:25

Miru kdo je fashion stylista? :shock:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 12:27

Miguel de Saler

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.08.11 12:29

kamarádka si podobnou světlou blond nechala u kadeřnice přebarvit rovnou na přirozenou hnědou. dopadlo to dobře a sluší jí to víc (i podle chlapů), akorát už tak nevyčnívá/nesvítí v davu :D

s těma melírama to zní jako docela dobrej nápad, pokud to bude vypadat přirozeně a ne jako zebra/moc kontrastně :roll: a člověk si spíš zvykne a nebude tu změnu třeba oplakávat, kdyby to byl moc šok.

jestli jsi zestárla tou tmavou, možná to bylo špatným/příliš tmavým odstínem :conf: určitě bych si nechala poradit od kadeřnice, co a jak. a ještě bych zkusila používat nějakou regenerační masku, Gestil Wonder apod., aby se ty vlasy daly dohromady.

a ztotožňuju se s tím, že ta kontura rtů samotná dost razí a chtěla by vyplnit.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 21.08.11 12:56
1Miru píše:
Miguel de Saler
:conf: :conf: :conf:

A zas vím prdlajz, velebnosti!!

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 13:23

…hledej v členech…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist