Z peroxidové blondýny bruneta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 21.08.11 01:13
Z peroxidové blondýny bruneta

Ahoj holky,potřebovala bych od vás poradit.Už hezkejch pár let nosím vlasy odbarvené na blond a uvažuju o změně.Občas jsem ulítla a obarvila se na hnědo,ale okolí mi na to reagovalo tak,že jsem díky té tmavé barvě zhrubla,že mi to přidalo hezkých pár let a že jsem „zapadla“.
Poslední úlet se konal asi před 3 lety,ale člověk se mění a co nesluší teď může slušet za pár let a naopak. :roll:Hodně záleží i na odstínu.
Navíc už mám docela dost zničené vlasy a moje přírodní barva nehrozí. :speechless: je to taková ta typická myšovitá :speechless:

Mám sice strach,abych ze sebe zase neudělala „staro-mladou“ale přesto mě nějaká ta změna láká.Vložím fotku-pokud se mi to podaří.

Máte některá s přebarvením z blond na brunetu zkušenost?
Díky za případné odpovědi,Silva

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 21.08.11 01:23

moje foto

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 21.08.11 01:38
Chihuahua píše:
moje foto

omlouvám se za ten velký formát-nepodařilo se mi foto zmenšit

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.08.11 08:26

Hele, já tomu sice nerozumím, páč jsem za 40 let svého života nikdy nezměnila barvu vlasů, jen teď dobarvuju šediny tón v tónu, ale moje kámoška kedeřnice básní o nové přírodní řadě Schwarzkopf Essensity http://kadernicke-potreby.com/schwarzko … Flang%3Dcs:D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.08.11 09:31

Jo, zkušenost mám :D . Byla jsem na tom stejně, nechala jsem blond měsíc odrůst a pak na to hodila Hennu, trochu jsem se bála, ale chytla perfektně, s kvalitou vlasů jsem ted maximálně spokojená. Navíc mi všichni říkají, že tmavší mi sedne víc, je šmrncovnější. Doporučuju :wink:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 09:38

…sama bych si na hlavu neplácala nic(myslím, v pozici Chihuahua) = k ověřenému odborníkovi(podle doporučení známých, kterým věřím, pokud nemám sama někoho).

…některé kočky, co znám, si do takovýchto vlasů dávají i záměrně velmi tmavý melír, tmavě čokoládový, studené tóny.
Tím chci říci, že já osobně bych měla obavy rovnou celou hlavu obarvit jednolitou tmavou/tmavší, byť třeba pěknou barvou.
Byl by to veliký skok, změna. Šla bych přes ty tmavé melíry.
Zvykne si nositelka/Ty i okolí a vlasy se postupně ozdravují(pod těmi tmavými pramínky…).
Tím, že se cca po 2 -3 měsících obnovuje tmavý melír, tak těch peroxidových vlasů bude ubývat(pokud je nebudeš chtít zachovat).
A dá se tím i „vychytat“, které barvy se Ti líbí, které Ti sedí k tónu pleti.
:roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  21.08.11 10:56

To, co radí Miru, zní velice rozumně. Každý rychlý přechod by byl šok

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.08.11 11:01

Nj, já chci všechno nejpozději hned :whistle: :lol:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 11:17
Smidlik píše:
Nj, já chci všechno nejpozději hned :whistle: :lol:

…to jsi měla štěstí.! :wink:

…já jsem také chtěla zkusit tmavou(cca před 4 roky) a přes melíry jsem se k ní dostala.
Měla jsem vlasy jako Kerze - lesklé, tmavě čokoládově hnědé se světlějšími odlesky.
Barva krásná, ale já se v tom necítila, ztvrdly mi příliš rysy v obličeji, působila jsem starší a smutně…
(…a neotáčeli se za mnou chlapi…, protože mi to nesedlo)
Fotku, jako důkaz, mám dodnes :whistle:

…ty melírové pramínky se dají napoprvé dát jen pár a v podobných tónech, jako máš, Silvi, dole odspodu hlavy. …a nebo rovnou celou hlavu promelírovat dvěma až třemy odstíny tón v tónu, dobrý kadeřník si poradí.
Máš výhodu, že máš tmavé obočí(i když asi barvené.?.). …jen ta ústa bych trochu vylepšila = víc by Ti to slušelo… :wink: :D

(buď dovyplnit leskem či rtěnkou, či konturku rozetřít doztracena, nebo alespoň trošku rozostřit, atp. …)

…ke všemu - máme tady na arome fashion stylistu :wink: :P

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 21.08.11 12:05

To obočí,rty a oči je všechno pernamentní make-up…ale nějaký lesk by to asiopravdu chtělo, :wink:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 21.08.11 12:25

Miru kdo je fashion stylista? :shock:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 12:27

Miguel de Saler

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.08.11 12:29

kamarádka si podobnou světlou blond nechala u kadeřnice přebarvit rovnou na přirozenou hnědou. dopadlo to dobře a sluší jí to víc (i podle chlapů), akorát už tak nevyčnívá/nesvítí v davu :D

s těma melírama to zní jako docela dobrej nápad, pokud to bude vypadat přirozeně a ne jako zebra/moc kontrastně :roll: a člověk si spíš zvykne a nebude tu změnu třeba oplakávat, kdyby to byl moc šok.

jestli jsi zestárla tou tmavou, možná to bylo špatným/příliš tmavým odstínem :conf: určitě bych si nechala poradit od kadeřnice, co a jak. a ještě bych zkusila používat nějakou regenerační masku, Gestil Wonder apod., aby se ty vlasy daly dohromady.

a ztotožňuju se s tím, že ta kontura rtů samotná dost razí a chtěla by vyplnit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 21.08.11 12:56
1Miru píše:
Miguel de Saler
:conf: :conf: :conf:

A zas vím prdlajz, velebnosti!!

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.11 13:23

…hledej v členech…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist