Za sportem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 05.07.10 11:56
Za sportem

Napadlo mě založit sportovní vlákno :D . Když je čas a chuť a není kdo by s vámi vyrazil za sportem …
Takže nějaký dobrovolník na zítra na brusle? Praha 4, bruslím velmi rekreačně, ale snaha se cení :D

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Aliis
Učednice 46 příspěvků 03.08.10 10:47
Smidlik píše:
Napadlo mě založit sportovní vlákno :D . Když je čas a chuť a není kdo by s vámi vyrazil za sportem …
Takže nějaký dobrovolník na zítra na brusle? Praha 4, bruslím velmi rekreačně, ale snaha se cení :D

Ano! Sportovní vlákno se mi líbí! Žije stále?:D
Brusle taky dělám velmi rekreačně:D
Jinak mě neskutečně moc baví boulder. Co jít někdy na boulder. Já tedy chodím i sama nebo s kamarády, ale kdo bude mít zájem, může se přidat. A je to pravda - kdo boulder jednou zkusí, už ho neopustí:))

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 59 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 18.08.10 15:16

Začínám chodit na zumbu. Mám trochu problém s kroky. Nemáte někdo tip na stránky, kde jsou ukázky základních kroků? Zatím jsem nic pořádnýho nenašla. Do výukového dvd (zpravidla sada několika kusů) se mi zatím nechce investovat, kdoví jak dlouho mi mé nadšení vydrží.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 09.09.10 20:25

Když už tu byla zumba… Varuju předem před offtopicem a reklamou..,. ale snad mi to holky prominete. http://www.tsvoila.cz/…-brisni-orie … /index.htm

Od října učím, takže sháním žačky, kde se dá…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.09.10 22:19

Roza, keď budeš chodiť na Zumbu pravidelne, dostaneš sa do toho a kroky čoskoro zmákneš na jednotku :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist